Доктор філософії з перекладознавства

Загальні відомості

Опис програми

Переклад, хоч і є старовинною практикою, такою ж старовинною, як існування різних мов серед людства, стає все більш соціально важливим у багатомовних та дедалі більш глобалізованих суспільствах та економіках Африки.

Доктор філософії з перекладознавства - це передовий науково-дослідний курс, призначений підготувати кандидатів до значного внеску в наукові дослідження, університетську освіту та консультування в цій динамічній та розширюється галузі. Завершення займає 3-4 роки, а вартість навчання за семестр становить 90 000 000,00 (900 доларів). Вимога - ступінь магістра з мінімальним середнім балом 3,0. Прийом здійснюється кожного вересня.

flags

Вимоги до прийому

Щоб бути прийнятим до докторської програми AIU , заявник повинен мати ступінь магістра в AIU або установі, визнаній Сенатом AIU . Окрім здобуття наукового ступеня, заявник повинен мати сукупне середнє значення принаймні B під час навчання в магістратурі та демонструвати здібності в академічних дослідженнях. Застосовуватимуться конкретні мінімальні вимоги програми.

У виняткових випадках Сенат, за рекомендацією будь-якої із шкіл, може приймати до докторантури заявників, які мають ступінь магістра, за умови, що такі кандидати, на основі проведеної ними наукової, професійної та академічної роботи, може продемонструвати, що вони добре кваліфіковані для виконання докторських робіт.

Коли застосовувати

Заявки на регулярні програми зазвичай закриваються 15 грудня для прийому в січні, 15 квітня для прийому в травні та 15 серпня для прийому у вересні.

Для того, щоб іноземні студенти могли прийматись у вересневій школі, вашу анкету слід надіслати до квітня, для січневої - до вересня, а для квітневої - до січня.

Що стосується шкільних програм, ваша заявка повинна надійти до нас не пізніше 10 березня на квітневі канікули, 10 липня на серпневі канікули та 10 листопада на грудневі канікули.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Детальніше

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Згорнути