Доктор філософії з теоретичної та обчислювальної науки

Загальні відомості

Опис програми

Про

Кандидат наук Програма є чотирирічною програмою. Формат ступеня складається з курсової роботи та дипломної роботи. Студент повинен пройти письмове та усне комплексне обстеження протягом перших двох років програми.

Дисертація являє собою найважливіший компонент роботи до ступеня та включає оригінальні дослідження. Першим кроком для будь-якого майбутнього студента є вибір потенційного керівника та консультації з керівником, а також організація плану дослідження, включаючи можливу дисертацію, до вступу в програму. Наукові інтереси факультету є критичним чинником у цьому попередньому рішенні.

Кафедра намагається розширити та зміцнити свою науково-дослідницьку діяльність, і студенти-аспіранти відіграють важливу роль у цьому напрямку. Майже всі викладачі кафедри отримують зовнішнє або внутрішнє фінансування для підтримки своїх дослідницьких програм.

Випускні ступені традиційно були нагороджені за успішне завершення задовільної дисертації. Маршрут дипломної роботи виражає фундаментальну традицію академічної стипендії. Це також стосується студентів університетських програм, оскільки створення дисертації в будь-якій дисципліні вимагає низки навичок, які є основними для традицій ліберальної освіти, включаючи аналіз та синтез ідей, емпіричні дослідження, побудову та формулювання аргументів, і письмові навички.

З-за характеру Ph.D. програма, дисертація є центральною вимогою програми. Дисертація буде написана під керівництвом керівника або керівника. Отже, для кандидата необхідно встановити контакти з потенційними наглядовими органами до подання заявки на вступ. Кандидати, які шукають потенційних інспекторів, повинні зв'язатися з відповідним навчальним відділенням або Школи аспірантури.

Факультет дослідницької експертизи

Кафедра математики має викладачів, які проводять дослідження в наступних областях:

 • Алгебра
 • Аналіз
 • Комбінаторика
 • Логіка
 • Теорія чисел, і
 • Статистика

Основні напрями досліджень кафедри включають теорію чисел та комбінаторику.

Об'єкти та дослідницькі центри / установи

Наш відділ став членом PIMS (Тихоокеанського інституту математичних наук) у 2012 році. PIMS був створений у 1996 році спільнотою математичних вчених в Альберті та Британській Колумбії, а потім поширився як на штат Вашингтон, Саскачеван, так і на Манітобу. Це багатомільйонне підприємство, причому різноманітні університети отримують фінансування проектів, конференцій, доповідачів, післядипломної освіти, аспірантських стипендій тощо.

Мандат PIMS полягає в тому, щоб сприяти дослідженню та застосуванню математичних наук, сприяти підготовці висококваліфікованих кадрів, збагачувати громадськість та освіту в математичних науках, а також створювати математичні партнерські відносини з аналогічними організаціями в інших країнах (з особливий фокус на Тихому океані). PIMS фінансує спільні дослідницькі групи, післядипломні стипендії та окремі заходи на конкурсній основі.

Є багато переваг членства в PIMS. Кожен рік на кафедрі працюють двоє післядипломних навчальних курсів, спонсоровані PIMS. Кілька фінансових нагород отримали факультети та аспіранти кафедри.

Переваги програми та результати навчання

Переваги програми та потенційні результати навчання та навички / знання, які студенти набувають під час виконання програми:

Програма математики дозволить вам розробити різні математичні навички, такі як: робота з абстрактними поняттями, аналіз та вирішення проблем, побудова математичних аргументів, аналіз та інтерпретація даних, пошук візерунків та висновків, застосування математичних теорій до фізичних теорій, а також використовуючи математичне програмне забезпечення. Ви також навчитеся доводити точні та чіткі аргументи та висновки, ефективно організувати свою роботу та час, а також розвивати навички критичного мислення, спілкування та командної роботи.

Релевантний освітній фон

Приклади відповідних освітніх подій / курсів, що стосуються вступу до розгляду цієї програми:

Студенти з магістра в галузі математики з сильним GPA повинні бути добре підготовлені для вступу до Ph.D. програма

Пошук керівника

Студенти зобов'язані забезпечити потенційного керівника перед поданням заявки на цю програму.

Концентрації

 • Прикладна математика
 • Біоінформатика
 • Біофізика
 • Обчислювальна та теоретична хімія
 • Комп'ютерна наука
 • Геофізика
 • Математична біологія
 • Нанознавство
 • Чиста математика
 • Статистика
 • Теоретична фізика
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Детальніше

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Згорнути