Доктор філософії з фізичної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Докторська програма з фізичної інженерії готує випускників до самостійної творчої кар’єри у трьох тісно пов’язаних між собою основних наукових та дослідницьких областях, а саме: фізична електроніка, інженерія твердого тіла та структура та властивості матеріалів. Вони використовують загальні фізичні принципи та методи електроніки, оптики, діагностики, математичного моделювання та обробки даних, що забезпечує потужні синергії в рамках дослідження.

127505_photo-1492962827063-e5ea0d8c01f5.jpeg
Лінус Мімієц / Unsplash

Докторська програма з фізичної інженерії пропонується кафедрою фізичної електроніки, кафедрою матеріалів та кафедрою інженерії твердого тіла.

  • Програма, орієнтована на « Фізична електроніка», охоплює питання лазерної фізики та технологій лазерних систем у межах від наносекунди до атосекундного часового масштабу, нелінійної оптики, дифракційної оптики та голографії, фізики та наноструктурних технологій, сучасної оптоелектроніки, спектроскопії та рентгенівських променів фотоніки. Особлива увага приділяється застосуванню в рамках високотемпературних досліджень плазми, вдосконалених методів виявлення та експериментальної обробки даних, метрології, візуалізації, томографії та нанотехнологій, включаючи літографію EUV.

  • Спеціалізація " Будова та властивості матеріалів" зосереджена на міждисциплінарному перетині прикладної механіки та матеріалознавства з основами фізики твердого тіла, еластомеханіки, теорії пластичності та механіки руйнування. Потім, у рамках вужчої спеціалізації, програма зосереджена на вивченні процесів руйнування твердих тіл, будови та механічних властивостей матеріалів, питання довговічності та надійності тіл та механічних систем, математичному моделюванні тріщин, розповсюдженні та динамічних явищах у твердих тілах і в біомеханіці.

  • В рамках третього напрямку, орієнтованого на інженерію твердого тіла , курс орієнтований на застосування фізики твердого тіла в науці та матеріалознавстві. Основна увага приділяється структурі та властивостям твердих речовин, надпровідності, використанню методів рентгенівської та нейтронографічної дифракції при дослідженні матеріалів, оптичних властивостях твердих тіл, вивченню поверхонь та тонких шарів металів та полімерів, теорії та технології напівпровідників для виявлення ядерного випромінювання, програмне та апаратне забезпечення для управління різними експериментальними апаратами та процес моделювання матеріалів.

Профіль випускника

Щодо профілю випускника, акцент робиться на оволодіння теоретичною та експериментальною фізикою та на самостійну творчість у дослідженні. Випускники добре володіють англійською мовою та здобули хороші навички для презентації своїх результатів на міжнародних конференціях та у шанованих рецензованих журналах. Частина курсу також включає досвід стажування в декількох місяцях в університеті за кордоном, а також навчання командній роботі в національних та міжнародних науково-дослідних колективах. На національному рівні студенти набувають досвіду на своїх домашніх кафедрах або в інститутах, часто отримуючи грантові проекти. Випускники можуть шукати роботу не тільки в університетах та інститутах Чеської академії наук, але можуть також розміщувати місця роботи в промисловості, банківському секторі та будь-якій іншій посаді, загалом, вимагаючи висококваліфікованих фахівців з поглибленим досвідом математики та фізики, вміти аналізувати та пропонувати рішення складних проблем на національному та міжнародному рівнях, включаючи проблеми міждисциплінарного характеру.

Вступні іспити

  • Так

Вимоги до входу

  • Заява
  • Біографічні дані
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва та стенограма записів
  • Вартість заявки: 32 євро
  • Перелік опублікованих робіт та інші результати професійної діяльності; будь-яка форма їх оцінки була б вдячна
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Детальніше

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Згорнути