Доктор філософії з ядерної хімії

Загальні відомості

Опис програми

Докторська програма з ядерної хімії призначена для випускників хімічних дисциплін магістерського курсу, щоб розширити свої знання, особливо з радіохімії. У нинішньому вигляді радіохімія включає як широкі основні та прикладні дослідження, що контролюють хімічні та фізико-хімічні аспекти ядерних перетворень, а також методи, що використовують радіонукліди для вирішення хімічних проблем загального характеру.

127517_photo-1496054533597-b00315b26e27.jpeg

Крістофер Бернс / Unsplash

Радіаційна хімія, що вивчає хімічні реакції, що виникають під впливом поглинання випромінювання як у живому, так і неживому матеріальному середовищі, та їх можливе використання також є частиною цієї галузі науки. Значна увага приділяється методам поділу радіонуклідів, ядерно-хімічним технологіям переробки та зберігання радіоактивних відходів, появі та поведінці радіоактивних забруднень у навколишньому середовищі, використанню ядерних методів у хімічному аналізі навколишнього середовища.

Застосування радіофармацевтичної та ядерної хімії в біології та медицині - це динамічно розвивається регіон; останнім часом приділяється увага хімічним питанням виведення з експлуатації ядерних установок, зокрема, атомних електростанцій. Однак у цій галузі можуть бути захищені також докторські дисертації, що стосуються неядерних питань, такі як аналіз слідів, поведінка матеріалів у дуже низьких концентраціях та квантово-хімічні проблеми.

Профіль випускника

Кандидат наук випускники ядерної хімії добре забезпечені необхідними навичками та знаннями ядерної хімії та хоча б однією іншою хімією, дисципліною, наприклад фізичною, аналітичною та / або органічною хімією чи біохімією. Ці вміння та знання є необхідною умовою успішного вирішення як теоретичних, так і практичних проблем відповідних хімічних дисциплін, особливо із застосуванням ядерних та хімічних методів у фундаментальних та прикладних дослідженнях, у промисловості, енергетиці, охороні здоров'я та охороні навколишнього середовища . Висока професійна компетентність та адаптованість також кваліфікують випускників на керівні посади в науково-дослідних колективах або інших відповідальних професійних та адміністративних посадах в науково-дослідних інститутах, університетах, біохімічних та фармацевтичних установах, ядерних установах, атомних електростанціях тощо.

Вступні іспити

  • Так

Вимоги до входу

  • Заява
  • Біографічні дані
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва та стенограма записів
  • Вартість заявки: 32 євро
  • Перелік опублікованих робіт та інші результати професійної діяльності; будь-яка форма їх оцінки була б вдячна
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Детальніше

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Згорнути