Доктор філософії (наука) (дослідження)

Загальні відомості

Опис програми

Дослідження в Школі біологічних наук охоплює чотири широкі теми і підтримується основною групою дослідників біологічно активних сполук (Discovery Drug


Інфекційні захворювання/>

  • Багата біорізноманіття Малайзії дозволяє відкрити нові сполуки для боротьби з інфекційними хворобами. У Taylor's University будуть розглянуті ідентифіковані природні сполуки для їх біологічно активних властивостей, а також їх способу дії. На додаток до антимікробних досліджень, дослідження взаємодії хазяїна з патогеном спрямоване на розуміння прояву хвороби в клітинах-хазяїнах.

Неінфекційні захворювання

  • Дієта, куріння, споживання алкоголю, сидячий спосіб життя та стрес сприяли поширенню випадків серцевих захворювань, захворювань органів дихання, діабету та раку, серед іншого. Наявні ліки для цих захворювань часто супроводжуються небажаними побічними ефектами, а не вибірковими або просто занадто дорогими. Отже, цей кластер націлений на відкриття нових свинцевих сполук та науково обгрунтованих природних засобів для хронічних захворювань, пов'язаних зі способом життя.

Екологічні дослідження

  • Дослідження, проведені в цьому кластері, зосереджені на біоремедіації, таксономічній ідентифікації морської флори та сприянні розробці механізмів або процесів, які відповідають екологічним законам. Він буде спрямований на покращення економії ресурсів, утилізації відходів та вирішення проблем навколишнього середовища. Крім того, дослідники цього кластеру також проводять консультації та навчання в системах екологічного менеджменту.

Харчова наука та харчування

  • Більш широка мета дослідження в цьому кластері - вивчити основи та прикладні аспекти нових функціональних продуктів, медичних продуктів та продуктів харчування, а також нових технологій, що полегшують розробку нових споживчих продуктів, що підвищують здоров'я людей, безпеку харчових продуктів та функціональність.

Ці області є важливими, оскільки вони вирішують відповідні проблеми у сфері здоров'я та сталого розвитку. Поточна робота підкреслює фундаментальні дослідження, які дозволять краще зрозуміти захворювання на рак, інфекційні хвороби та способи життя за допомогою методів молекулярної та клітинної біології. Це буде доповнено дослідженнями з біологічно активних натуральних продуктів, особливо для лікарських та нутрицевтичних цілей для лікування та профілактики захворювань. Зрештою, основною метою даної програми є вдосконалення здоров'я людей та визначення доступних альтернативних методів лікування. Екологічні дослідження зосереджуються на розробці механізмів економії енергетичних ресурсів та використання біологічних показників для моніторингу та виявлення джерел мікробних забруднювачів у наших водно-харчових системах.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International ... Детальніше

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International School, Nexus International School, Putrajaya and Nexus International School Singapore. Since its inception in 1969, Taylor’s has become one of Malaysia’s most successful and reputable private higher education institutions. Taylor’s University offers a myriad of courses in tertiary education, from foundation and diploma, to degree, post-graduate and professional programmes. Згорнути
Субанг Джая , Куала-Лумпур + 1 Більше Менше