Дослідницька програма докторської школи

Загальні відомості

Опис програми

Докторська школа Академії мистецтв та дизайну імені Євгеніюша Гепперта у Вроцлаві - це мистецька та науково-дослідна одиниця, яка навчає людей із значними мистецькими досягненнями та високим науково-дослідним потенціалом. Докторська програма триває 6 семестрів і дає їм змогу здобути передові знання та навички. Це підготовка до отримання доктора філософії. ступінь в галузі мистецтва з дисципліни образотворчого мистецтва та збереження мистецтва.

Докторська школа пропонує трирічну (6 семестрів) міждисциплінарну дослідницьку програму з можливістю навчатися на одному з чотирьох наших факультетів. Він адресований випускникам магістерських студій, які виявляють виняткові здібності та значні мистецькі досягнення. Програма є безкоштовною як для громадян ЄС, так і для не членів ЄС. Академія пропонує щомісячну стипендію для кожного кандидата наук. студент.

  • Тривалість: 3 роки (6 семестрів)
  • Вартість навчання: безкоштовно
  • Початок навчального року: 1 жовтня
  • Контакт: studyinenglish@asp.wroc.pl

Теоретичні заняття в докторській школі викладаються лише англійською мовою.

Учасники Школи отримуватимуть стипендії у розмірі 2 104 злотих на місяць у перший період навчання, а потім у розмірі 3 242 злотих після отримання позитивної середньострокової оцінки.

Всі закордонні дипломи про закінчення повинні супроводжуватися дипломами апостиля, стенограмами та сертифікатами, виданими мовою, відмінною від польської чи англійської, повинні бути перекладені на польську мову польським заклятим перекладачем.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can ... Детальніше

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can select one of the six majors: painting, sculpture, graphics, design, interior architecture and media art on full-time five-year MFA or part-time two-tier BFA and MFA courses. Згорнути