Ед.Д. в навчанні та інструкціях

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми


Навчально-методичний факультет пропонує цікаві та унікальні програми на докторському рівні.

Навчання та навчання - це застосування психологічних принципів та концепцій для вирішення проблем у навчально-тренувальних умовах. Індивідуальні відмінності, пізнавальний і соціальний розвиток, навчання та мотиваційна теорія, навчальний дизайн, навчання та управління класі, а також оцінка - це загальні теми, які розглядаються в програмі.

Докторська програма навчання та навчання (ред. Д.)

Застосування дослідницької та педагогічної психології до різноманітних навчальних середовищ.

Відвідайте наш веб-сайт тут, щоб дізнатись більше про цю програму. Програма надає робочим професіоналам навички та основний вміст досліджень, які дозволять користуватися базами знань і допомагати їм у навчанні та навчанні. Використовуючи новітні технології для надання допомоги в навчанні та підтримці, курсові роботи спрямовані на навчання та навчання, навички навчання, навички досліджень та спеціальну освіту. Існує також можливість отримати концентрацію в спеціальній освіті або концентрацію в цифрових технологіях для навчання та навчання (дев'ять кредитів).

"Я думаю, що перше, що помічає, коли відвідує USF, - це відчуття спільності. Професіонали дійсно зацікавлені у вивченні кожного студента, що перетворюється в програму, яка включає жорсткість та турботу. Малий клас - перевірка, перевірка професіоналів, навчання навколишнє середовище, що сприяє глобальному аналізу мислення. На мій погляд, УСФ має все це! "

-КАРЕН САНФОРД, Студентський Ед

Вимоги щодо вступу

  • Завершена онлайн-заявка з несплаченим податком у розмірі 55 доларів США.
  • Один з наборів неофіційних протоколів з кожного університету / коледжу раніше відвідував. Для кандидатів у США ступінь має бути з регіонально акредитованого університету / коледжу. Заявник зі ступенем, що очікує на розгляд, повинен забезпечити офіційну перевірку очікуваного ступеня завершення роботи від Секретаря установи або шкільного чиновника. Ступінь бакалавра вимагає застосування до магістерської програми. Магістр повинен подавати заявку на отримання докторської програми. Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви визнаєте, вам потрібно буде подати офіційні стенограми перед реєстрацією.
  • Магістранти та претенденти: Мінімальна ГПД - 2,75
  • Докторантура: Мінімальна ГПД 3,0 від випускної програми
  • Два поточних, підписані рекомендаційні листи, відзначаючи придатність для випускної роботи.
  • Поточний реліз.
  • Заява про наміри

Докторські заявники також повинні подати:

  • Магістерська дисертація (виписка або повна копія) або випускний курс.
  • Офіційні оцінки для тестування випускних іспитів або аналізу Міллера (MAT). Тестові результати повинні бути направлені безпосередньо до USF Службою тестування освіти (GRE) або Психологічною корпорацією (MAT). Ксерокопії результатів не приймаються. Оцінки повинні бути отримані протягом останніх п'яти років.

Фінансові ресурси

Федеральна фінансова допомога, державні та університетські ресурси доступні як фінансування для новоприйнятих і діючих студентів Школи освіти Університету США.

Для того, щоб компенсувати вартість аспірантури, багато курсів Школи освіти пропонуються в кінці дня та ввечері та / або на чергуванні вихідних. Більшість учнів визнають, що вони можуть працювати на повний робочий день, отримуючи ступінь магістра або ступінь доктора. Проте, якщо ваша програма вимагає від вас проводити час у класі (тобто вчитися учнів) або виконати польовий або стажовий досвід, такі зобов'язання перешкоджають нормальному робочому дню.

Відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатись більше про фінансові ресурси для цієї програми

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diver ... Детальніше

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diverse San Francisco Bay area and beyond. Згорнути
Сан Франциско , Сан-Хосе , Сакраменто , Санта-Роза + 3 Більше Менше