Ед.Д. у міжнародній та багатокультурній освіті

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Підготовка критичних вчених та зацікавлених практиків

Ед.Д. У міжнародній та мультикультурній освіті (IME) присвячена розуміння формальної та неформальної освіти в різних соціокультурних, лінгвістичних, політичних та економічних умовах. Заснована на принципах справедливості, соціальної справедливості та прав людини, програма критично висвітлює реалії освіти всередині та поза межами державного навчання в Сполучених Штатах та у всьому світі. Наша програма надає студентам навички, необхідні для участі у стипендіях, навчанні та адвокасі, яка стосується багатьох ключових питань, що впливають на освіту сьогодні. Відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатись більше про цю програму

Особливості відмінної програми

 • Зосередити увагу на залученій стипендіальній роботі, що суттєво вплине на місцеві та глобальні громади.
 • Рішення та інтелектуально жорсткий навчальний план, заснований на критичній педагогіці.
 • Сильний почуття громади складається з дуже різноманітних факультетів та студентів, які пропонують особисту та наукову підтримку.
 • Учнівські можливості для студентів-докторантів стають науковцями, практиками та адвокатами у сфері соціального правосуддя.

"IME - це сім'я, група розумних люблячих людей, які відчувають, що соціальна справедливість є основою виховання. Це місце, яке називається нашим другим домом, місцем, де ми приходимо, коли зовнішній світ розчаровує і ми потребуємо місця підтримки та рефлексії ... Це місце, де думки кидаються навколо шанованих, поважних і чарівних викликів, це місце, яке було присутнє в цивілізаціях з самого початку часу ... громади ".

-Міда студента EdD

Програма доставки

Програма виконує графік чергових класів вихідних днів, які скликаються дев'ять разів на семестр (п'ятничні вечори і весь день суботами).

Деталі програми

Ед.Д. Програма заснована на п'яти основних концептуальних напрямах: критична соціальна теорія та шкільне навчання; міжособовість раси, класу, нації, мови, статі та сексуальності в освіті; права людини та соціальні рухи; міжнародна та порівняльна освіта; і альтернативні дослідницькі парадигми.

В основі практики критичної педагогіки ця програма забезпечує динамічне навчальне середовище, в якому студенти отримують вигоду від суворого досвіду як у класі, так і в суспільстві. Ми вважаємо, що концептуальні рамки та педагогіка IME слугують для того, щоб навчити студентів стати лідерами, здатними переосмислювати можливості для навчання в різних ситуаціях.

Докторська програма " Міжнародна та багатокультурна освіта" (IME) складається з 60 кредитів навчання за вищою освітою та закінчується до закінчення докторської дисертації. Студенти можуть вибирати з різноманітних курсів IME або зосередження в освіті з прав людини чи другого мовного засвоєння.

Результати навчання

Міжнародна та багатокультурна освітня програма

Метою кожної програми IME є розробка професійних практиків, які мають досвід у трьох ключових сферах:

Концептуальні та теоретичні знання: у тому числі критична соціальна теорія, критична педагогіка, критична расова теорія та міжсекторальність, теорія фемінізму, права людини та соціальні рухи, а також альтернативні дослідницькі парадигми.

Навички застосування: навички аналізу, синтезу та оцінки для навчання та досліджень, розробка програм / політики та управління, а також місцева / глобальна соціальна справедливість / правозахисна діяльність. Методологічні інструменти, засновані на якісному дослідженні, такому як дослідження спільної дії, дослідження діяльності вчителя, свідчення та критична етнографія.

Міжнародна та багатокультурна програма навчання для студентів

Програми IME призначені для того, щоб студенти після закінчення навчання могли:

 • Теорія використання як об'єктив для критичного мислення про соціальну нерівність у місцевому / глобальному контексті.
 • Робота як перетворюючого фахівця в школах, університетах та громадах для соціальних змін.
 • Бути видатним голосом у просвітницькому судовому руху через стипендію та практику
 • Розробити, впровадити та оцінити програми К-12 та післядипломні навчальні програми / громади, орієнтовані на права людини, соціальну справедливість та / або критичну мультикультурну освіту.

Фінансові ресурси

Федеральна фінансова допомога, державні та університетські ресурси доступні як фінансування для новоприйнятих і діючих студентів Школи освіти Університету США.

Для того, щоб компенсувати вартість аспірантури, багато курсів Школи освіти пропонуються в кінці дня та ввечері та / або на чергуванні вихідних. Більшість учнів визнають, що вони можуть працювати на повний робочий день, отримуючи ступінь магістра або ступінь доктора. Проте, якщо ваша програма вимагає від вас проводити час у класі (тобто вчитися учнів) або виконати польовий або стажовий досвід, такі зобов'язання перешкоджають нормальному робочому дню.

Відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатись більше про фінансові ресурси для цієї програми.

Кар'єра

Випускники Докторської програми IME працюють як фахівці з трансформації різноманітних установок як в США, так і на міжнародному рівні, такі як:

ОПЕРАЦІЇ КАР'ЄРА

 • Члени факультету в коледжів та університетах
 • Лідери викладачів у школах К-12
 • Шкільні керівники
 • Освітні дослідники
 • Лідери громадських та неурядових організацій
 • Спеціальні навчальні програми

ВНУТРІШНЬОЇ ДОКУМЕНТОВОЇ ПРОГРАМИ

 • Професор та кафедра міської освіти, Лойола Маримунтський університет
 • Професор і кафедра початкової освіти, Сан-Францискоський державний університет
 • Професор, двомовна та багатокультурна освіта, Каліфорнійський державний університет, Сакраменто
 • Доцент, читання, Техаський жіночий університет
 • Факультет, молодший коледж Санта-Роза і коледж Солано спільноти
 • Викладач Американських студій, Університет Еутвос Лоранд, Будапешт, Угорщина
 • Директор з двомовної освіти, професійного розвитку та спеціальних програм, унікальний шкільний округ Сан-Хосе
 • Викладачі тренерів для міжнародних організацій
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diver ... Детальніше

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diverse San Francisco Bay area and beyond. Згорнути
Сан Франциско , Сан-Хосе , Сакраменто , Санта-Роза + 3 Більше Менше