Кандидатська програма

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд програми

Школа бізнесу HKBU пропонує 4-річну денну програму доктора наук за 5 основними дисциплінами, включаючи бухгалтерію та право, економіку, фінанси та наукові рішення, менеджмент та маркетинг. Поєднуючи академічну строгість із рішуче міжнародним підходом, Програма спрямована на підготовку студентів до професорів.

Наші студенти зможуть проводити якісні та ефективні науково-дослідні роботи під керівництвом наших видатних факультетів. Студенти будуть забезпечені величезними дослідницькими ресурсами, починаючи від дослідницьких лабораторій і закінчуючи стипендіями, для підтримки вашої інтелектуальної подорожі. Існує неповний робочий день, який є ідеальним кроком до кар’єри в академічних колах. Є також можливості для виставки на міжнародних конференціях та зарубіжних зв'язків для побудови мереж та розробки спільних проектів з міжнародними науковцями. Ми визнаємо студентів з видатними показниками, в яких їх запросять приєднатися до нашої програми подвійного ступеня доктора наук, яку спільно контролюють факультети HKBU та Гронінгенський університет.

Навчальні цілі

Цілі навчання (LGs) програми PhD складаються з трьох напрямків:

 • LG1: Студенти отримають знання та теорії у своїх сферах спеціалізації та навичок дослідження, необхідні для проведення незалежних досліджень з обраних тем.
 • LG2: Студенти розвиватимуть здатність з міжнародною перспективою розробляти та проводити оригінальні дослідження у своїх галузях спеціалізації.
 • LG3: Студенти зможуть навчати курси коледжу в своїх галузях спеціалізації.

Область досліджень

Школа пропонує дослідження, що ведуть до вищої наукової ступені:

 • Доктор філософських наук

Нагляд за студентами аспірантури є невід'ємною частиною діяльності кожного відділу. Ці студенти проходять повний робочий день і досліджують ступінь доктора наук. Студенти з Гонконгу, Китаю та зарубіжних країн були прийняті на цю програму.

Щоб допомогти майбутнім студентам у визначенні можливих варіантів, нижче подається перелік дисциплін / напрямків навчання, пропонованих кафедрами.

 • Кафедра бухгалтерського обліку та права
 • Кафедра економіки
 • Кафедра фінансів та рішень наук
 • Кафедра менеджменту
 • Кафедра маркетингу

Бухгалтерія та право

Фінансовий репортаж; Корпоративне управління; Розкриття інформації; Міжнародний облік; Аудит та оподаткування

Економіка

Прикладна мікроекономічна теорія; Прикладна економетрика; Економіка розвитку; Економіка праці; Китайська економіка

Фінанси і рішення науки

Корпоративні фінанси та корпоративне управління; Фінансові похідні та інвестиційні стратегії; Електронний бізнес; Електронна комерція; Управління інформаційною системою

Менеджмент

Організація поведінки та управлінської психології; Питання управління в Китаї; Стратегічне керівництво; Корпоративна соціальна відповідальність та ділова етика

Маркетинг

Поведінка покупця; Маркетингова комунікація; Соціально відповідальний маркетинг; Маркетинг послуг; Глобальний маркетинг

Вимоги до прийому

Кандидати повинні надати GMAT або GRE оцінка за заявкою.

Період навчання

Школа бізнесу пропонує 4-річну повну денну докторську програму з можливістю продовжити до 6-річного навчання.

Плата за навчання (PhD)

Повний день

 • 42 100 дол США / академічний рік (фінансується УГК)
 • 84 200 дол США / навчальний рік (самофінансована)
Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic ex ... Детальніше

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic excellence, yet always looking forward to new intellectual horizons, HKBU prides itself in striving to always remain a true pioneer in business education. Located at the crossroads between the emerging countries of Asia and the West, HKBU is ideally situated to confront the changes impacting our world, be it the economic resurgence of China, the deepening impact of globalization or the need for new ethical standards in the age of sustainability. Згорнути