Кандидат авіації

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук студенти з авіаційної науки університету Сент-Луїса завершують курсову роботу перед складанням кваліфікаційного іспиту, який зосереджується на темах, пов'язаних з курсовою роботою, та оцінює загальну підготовку до аспірантури. Після успішного складання кваліфікаційного іспиту студенти розробляють дисертаційну пропозицію під керівництвом наукового керівника. Потім студенти представляють і захищають дисертаційну пропозицію. Провівши дослідження та написавши дисертацію, студенти захищають дисертацію на публічному форумі, а потім приватно в комітет.

Огляд навчального плану

Студенти працюватимуть зі своїм радником та доктором наук. комітет для визначення конкретних курсових робіт для завершення програми. Студенти, які мають відповідний ступінь магістра наук, можуть включати максимум 27 кредитів пов'язаних кредитів на ступінь МС, але не дипломну роботу чи залікові проекти, з 63 кредитів, необхідних для кандидата наук. ступінь.

Кар'єра

Випускники з доктором наук. в галузі авіаційної науки мають унікальну кваліфікацію для проведення досліджень, пов'язаних з авіацією, в наукових колах, уряді та промисловості.

Результати навчання

 1. Випускники зможуть оцінити відповідну літературу чи науковий внесок у галузі (галузі) навчання.
 2. Випускники зможуть застосувати основні практики, теорії чи методології досліджень у галузі (галузі) навчання.
 3. Випускники зможуть застосувати знання з галузі (галузей) для вирішення проблем у більш широкому контексті.
 4. Випускники зможуть сформулювати аргументи чи пояснення як дисциплінарній, так і професійній аудиторії та загальній аудиторії, як в усній, так і в письмовій формі.
 5. Випускники зможуть довести наукову та / або професійну цілісність у галузі навчання.Dan Lohmar / Unsplash

Вимоги до прийому

Більшість прийнятих студентів відповідають наступним критеріям:

 • Кількісний бал GRE перевищує 650 (стара система класифікації) або більше 150 (нова система класифікації).
 • Ступінь бакалаврату принаймні 3,0.
 • Чотирирічна ступінь бакалавра з авіації або спорідненої галузі бажаної випускної програми.

Вимоги до застосування

 • Онлайн-форма заявки та плата.
 • Офіційна стенограма всіх попередніх ступенів.
 • Три рекомендаційні листи (бажано від останніх інструкторів).
 • Бал GRE.
 • Резюме / резюме.
 • Постановка професійної мети.

Вимоги до іноземних студентів

Усі політики та вимоги щодо прийому до вітчизняних студентів поширюються на міжнародних студентів, а також:

 • Продемонструйте знання англійської мови.
 • Доказ фінансової підтримки повинен включати:
  • Лист про фінансову підтримку від осіб (осіб) або спонсорського агентства, що фінансують час в університеті Сент-Луїса.
  • Лист від банку-спонсора, що підтверджує, що кошти є та чи будуть такі протягом тривалості навчання в університеті.
 • Академічні записи, в англійському перекладі, студентів, які пройшли післявузонне навчання за межами США, повинні включати курси, що пройшли та / або відвідані лекції, практичну лабораторну роботу, максимальні та мінімальні здобуті бали, зароблені оцінки чи результати всіх результатів -нестрокові іспити та будь-які отримані відзнаки або ступеня. Приймаються стенограми WES та ECE.

Дедлайн подачі заявок та асистентства

Кафедра лише розглядає заявки на осінній семестр. Щоб розглянути питання про зарахування до осіннього семестру, студенти повинні подати свої заявні матеріали до 31 травня.

Студенти, які бажають прийняти участь у асистентах, повинні подати окрему заявку на розгляд асистентства до 1 березня.

Процес огляду

Після того, як всі матеріали отримані та онлайн-заявка заповнена, заявку переглядають Управлінням вищої освіти та досліджень Парківського коледжу, перш ніж надсилати на розгляд департаменту авіаційних наук. Остаточне рішення приймає директор аспірантури Паркс.

Рішення про прийом приймаються на основі досвіду та навчального досвіду студентів. Заявки переглядаються після завершення, а рішення зазвичай приймаються протягом декількох тижнів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the discipline ... Детальніше

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the disciplines we serve. From robots to rockets and everything in between, we’ve developed future-focused programs to address the current and future needs of the profession and society. Згорнути