Кандидат англійської мови

Загальні відомості

Опис програми

136617_Keystone-English.jpg

Кафедра пропонує магістра та кандидатів наук. ступенів, з акцентом на літературу та соціальну справедливість. Студенти викладають за програмою письма першого курсу та отримують підготовку з досліджень та педагогіки. Останній доктор філософії випускники досягли цілого ряду гуманітарних занять, включаючи посади на посадах у таких установах, як Університет Дейтона та Моравський коледж; кар'єра з некомерційними організаціями, такими як Центр Гарріт Бічер Стоу; і посади, які нав'язують наукові та студентські справи в таких установах, як Університет Невади, Лас-Вегас.

Основні моменти програми

 • Наші студенти денної форми навчання фінансуються повністю, із щедрими стипендіями та стипендіями на навчання.
 • Наш докторський ступінь невеликий та гнучкий, і наші студенти отримують перевагу від індивідуального наставництва та персоналізованої уваги на кожному етапі своєї кар’єри.
 • Наші студенти беруть участь у національних та міжнародних конференціях, публікуються як в академічних, так і в популярних майданчиках та отримують конкурентне фінансування досліджень.

Програма випускників Lehigh University англійською мовою призначена для підготовки вчених-викладачів до посад в установах, де викладання та дослідження є важливими елементами успішної академічної кар’єри. Наш англійський відділ розробив програму навчання та викладання, яка повинна забезпечити наших випускників

 • Широкі знання британської та американської літератури в її історичному контексті, включаючи останні розширення канону;
 • Концентрація роботи у великій галузі, яка також є основною сферою досліджень;
 • Розуміння одного або декількох останніх теоретичних підходів та вміння використовувати ці теорії для дослідження літературних, культурних чи педагогічних питань;
 • Здатність проводити стійкі дослідження та отримувати глибоку наукову науку;
 • Достатній досвід композиції та риторики, щоб мати теоретичну основу для викладання курсів у письмовій формі;
 • Досвід викладання магістратури композиції та літератури.

Вимоги до курсу

Lehigh University вимагає, щоб кандидат наук. студенти складають 42 кредити (якщо вони мають Lehigh MA) або 48 кредитів (якщо їх магістри отримали інші установи). Кандидат наук Студенти, як правило, повинні розраховувати пройти принаймні 8-9 курсів або 24-27 семестрових годин фактичної курсової роботи поза межами магістратури. Студенти з магістрами Lehigh повинні пройти щонайменше 8 курсів або 24 години фактичних курсових робіт. Студенти, які вступають до Lehigh Ph.D. програма з магістерськими ступенями від інших установ повинна пройти не менше 9 курсів або 27 кредитних годин курсових робіт, але вони можуть вимагати пройти додаткові курси дистрибуції для забезпечення широти охоплення.

 1. Англійська мова 485, Проблеми з викладання письма (2 бали) та 486, Навчальний склад: Практикум (1 бал) або 400, Контрольоване викладання (1 кредит) вважатиметься одним (1) 3-х кредитним курсом для доктора, навіть якщо взяти, поки студент був у магістерській програмі.
 2. Кандидат наук студенти можуть пройти самостійне вивчення англійською мовою 495 під час курсової роботи до ступеня. Див. Політику щодо незалежного дослідження.

Мовна вимога

Факультет кафедри англійської мови Lehigh вважає, що вивчення іноземної мови значно приносить користь студенту літератури. Таке дослідження не тільки висвітлює тексти, написані англійською мовою, але й настільки, наскільки воно проливає світло на саму природу мови, дозволяє розуміти англійську мову та культуру англомовних людей. Таким чином, вивчення іноземної мови бажано отримати ступінь магістра англійської мови, хоча це не потрібно.

Для к.т.н. ступінь англійської мови, вимога полягає у читанні знання однієї іноземної мови, як правило, французької, німецької, італійської, латинської або іспанської, хоча інші мови можуть бути дозволені на розсуд координатора аспірантури, з яким студенти повинні проконсультуватися щодо ідентичність мови. Студенти повинні відповідати вимозі перед тим, як скласти загальний іспит для кандидата наук. ступінь.

Щоб задовольнити вимоги до мови, студенти можуть

 1. скласти іспит на переклад II рівня, яким керує кафедра; або завершити еквівалент одного курсу перекладу чи літератури після четвертого семестру «B-» або краще; або
 2. представити докази успішного завершення поглибленого вивчення мови на бакалаврському рівні (як мінімум два курси перекладу чи літератури після четвертого семестру) з балами A або B.

Студенти можуть вивчати мови в Lehigh University , в іншому коледжі чи університеті, в мовному інституті або самостійно.

Мовні курси Lehigh, які приймаються на залік, не зараховуються до вимог курсу кафедри, але зараховуються до загальної кількості кредитів (42 або 48), необхідних для закінчення навчання.

Іспити

Екзамен складається з двох письмових частин, первинної дослідницької області (п’ять годин) та вторинної області (три години), після якої проводиться двогодинний усний іспит.

Іспит складають троє англійських викладачів, два для первинної дослідницької області та один для другорядної. Екзаменаційною комісією керує один з первинних екзаменаторів. Член факультету не може оглянути студента в більш ніж одній області. Студент може обрати запрошення додаткового екзаменатора з іншого відділу для будь-якого (але не для обох) іспиту.

В останньому семестрі курсової роботи студенти представлять Вищому комітету обґрунтування на дві сторінки на три сторінки, в якому описуються дві сфери, в яких вони хочуть вивчити, та перелік викладачів, які погодилися вивчити їх у цих областях. Студенти, які завершать свою курсову роботу восени, повинні подати обгрунтування іспиту, включаючи частковий перелік текстів, до першого тижня листопада, а студенти, які завершують курсову роботу навесні, повинні подати обгрунтування іспиту до першого тижня квітня. Отримавши схвалення Вищого комітету, студент заповнює списки для читання іспитів, консультуючись зі своїми екзаменаторами, спираючись на різні ресурси, такі як списки кафедр (де це можливо), основні бібліографії, навчальні програми та веб-ресурси (наприклад, багато списки іспитів з інших установ доступні в режимі онлайн). Кафедра веде довідку про затверджені списки та обґрунтування для студентів, які мають право проводити консультації. Усі студенти повинні здати свої матеріали в цей файл до іспиту.

Первинний напрямок досліджень

Цей перелік буде складатися з 75-100 текстів, первинних та вторинних, канонічних та менш канонічних, у розпізнаваному полі, у більшості випадків - поле, знайдене у списку інформації про роботу MLA. Частина списку повинна визначати теоретичну / методологічну сферу, історістичну перспективу чи міждисциплінарну сферу.

Вторинна область

Цей перелік буде складатися з близько 30 текстів, які зосереджуються на області, відмінній від галузі дослідження. Цей перелік матиме загальну орієнтацію на тексти та наукові ресурси в Інтернеті та ЗМІ, важливі для розробки ряду курсів для бакалавратів у визнаній / товарній області протягом історичного періоду або в міждисциплінарному чи нетрадиційному жанрі чи методі. Прикладами останнього є дослідження жінок, американські дослідження, композиція, релігія та література, кіно та / або популярна культура, кримінальна фантастика, наука та література.

Планування

Студенти повинні скласти комплексний іспит на одну з перших двох запланованих дат іспиту після семестру, коли вони закінчують курсову роботу. Тобто студенти повинні скласти іспит або в серпні, або в січні, якщо вони завершать курсову роботу навесні, або в травні, або в серпні, якщо вони закінчать курсову роботу восени.

Відкладення після другої можливої дати іспиту не дозволятимуться з академічних підстав (це тому, що студент не відчуває готовності скласти іспити), але можуть бути дозволені за клопотанням до Вищого комітету з серйозних особистих причин.

Повторний іспит: Студент, який не здав іспит в одній або обох областях, може повторно скласти іспит в невдалому районі або районах через період не менше трьох місяців. Студент, який отримує фінансову допомогу, повинен скласти повторний іспит у невдалому районі чи районах у наступний регулярно запланований час (травень, серпень або січень). Якщо результати повторного обстеження в невдалому районі чи районах також незадовільні, студент може не продовжувати докторські дослідження в Lehigh University .

Прийом

Прийом відкритий: падіння

Кінцевий термін огляду на розгляд заявок: 1 січня

Контактна інформація

Стефані Коц, випускник координатора
Електронна пошта: sjk315@lehigh.edu
Номер телефону: 610-758-3311

Вимоги до прийому

 • 3 обов'язкових листів.
 • Необхідні загальні тестові бали GRE.
 • Необхідний зразок для написання.

Міжнародні претенденти

Міжнародні абітурієнти зобов’язані продемонструвати знання англійської мови, рівні рівних вимогам студентів, які шукають ступінь. Усі міжнародні абітурієнти, рідною мовою яких не є англійська, повинні скласти тест TOEFL або IELTS та подати бали.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути