Кандидат антропології та соціальних змін

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат антропології та соціальних змін

Антропологія та соціальні зміни - це невелике, інноваційне випускне відділення, де особлива увага приділяється стипендії активіста, бойові дослідження та соціальні зміни. Наш унікальний підхід до методології етнографічних досліджень розчиняє традиційні бар'єри між дослідженнями та політичною активністю, між інсайдерами та сторонніми, а також між дослідниками та головними героями. Етнографія є інструментом "створення умов, які ми описуємо". Ми беремо участь у процесі спільного дослідження, щоб вивчити існуючі альтернативи та можливості для соціальних змін.

Студенти навчаються застосовувати практику прямої дії до дослідницького процесу за підтримки талановитого факультету. Ми наміримося створити умови, які ми описуємо, коли наше дослідження починає втілювати цінності світу, який ми хочемо створити.

Про програму

Наша програма регулярно проводить лекції, конференції та семінари з різноманітних питань соціальної справедливості, які об'єднують вчених, активістів та виконавців, як місцевих, так і міжнародних. Програма має свою власну книжкову відбиток - Кайрос - з видавцями прес-служби преси. Антропологія та соціальні зміни пов'язані з Benemérita Universidad Autónoma в Мексиці, тому студенти, які вільно володіють іспанською мовою, можуть продовжувати свою докторантуру. Наш відділ також є членом мережі HAU з етнографічної теорії, міжнародної мережі дослідницьких центрів та антропологічних відділів

Докторантура включає в себе два роки курсових робіт, плюс іспити та дисертації. Студенти можуть продовжувати роботу за сумісництвом за погодженням з їх науковим керівником.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Згорнути