Кандидат астрофізичних наук і технологій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Детальніше про те, як RIT вирішує коронавірусний криз, читайте тут

Огляд

Ніколи не було більш захоплюючого часу для вивчення Всесвіту за межами Землі. Нове покоління просунутих наземних і космічних телескопів і величезне збільшення обчислювальної потужності дозволяють золотому віку астрофізики .

Докторська програма з астрофізичних наук і технологій зосереджена на основній фізиці явищ за межами Землі і на розробці технологій, інструментів, аналізу даних і методів моделювання, які дозволять наступні великі успіхи в цій галузі. Багатопрофільний наголос програми відрізняє його від звичайних програм астрофізики в традиційних університетах.

Програма пропонує треки з астрофізики (включаючи спостережну та теоретичну астрофізику), обчислювальної та гравітаційної астрофізики (включаючи числову відносність, гравітаційну хвильову астрономію) та астрономічної технології (включаючи детекторні та приладобудівні дослідження та розробки). Студенти можуть переслідувати наукові інтереси в широкому діапазоні тем, включаючи розробку та розробку нових детекторів, багатохвильові дослідження протозірок, активних галактичних ядер та галактичних скупчень, аналіз даних гравітаційного хвилі, теоретичне та обчислювальне моделювання астрофізичних систем, включаючи галактики та компактні предмети, такі як бінарні чорні діри. Залежно від наукових інтересів, студенти можуть брати участь в одному з трьох дослідницьких центрів: Центрі обчислювальної відносності та гравітації (відео) , Центрі детекторів або Лабораторії багатохвильової астрофізики.

План навчання

Студенти закінчують мінімум 60 кредитних годин навчання, що складаються щонайменше з 24 кредитних годин курсової роботи та не менше 24 кредитних годин на дослідження. Студенти можуть обрати один із трьох треків: астрофізику, астроінформатику та обчислювальну астрофізику (з можливістю концентрації в загальній відносності) або астрономічні прилади. Усі студенти повинні пройти чотири основні курси з балами B або вище, а також два семестри випускного семінару. Класи базових курсів нижче B повинні бути відремонтовані, склавши та склавши комплексний іспит з основної теми курсу до отримання докторської ступеня. Решта залікових курсів складаються із спеціальних треків та факультативів. Студенти повинні скласти кваліфікаційний іспит, який складається з завершення та захисту магістерського дослідницького проекту, перш ніж приступати до дисертаційного дослідницького проекту.

Факультативи

Факультативні курси включають додаткові курси з астрофізики та широкий вибір курсів, що пропонуються в інших програмах випускників RIT (наприклад, наука, обчислювальна техніка, інженерія), включаючи розвиток детектора, обробку цифрових зображень, обчислювальні технології, оптику та підприємництво.

Ph.D. кваліфікаційні вимоги: магістерський дослідницький проект

Протягом першого року програми більшість кандидатів доктора починають дослідницький проект на рівні магістра під керівництвом викладача. Проект набирає обертів протягом другого року після закінчення основних курсів. Тема досліджень магістерського рівня може відрізнятися від можливої теми докторської дисертації, і керівник факультету не обов'язково виконує функції радника з дисертаційних досліджень.

Вимоги докторської кваліфікації складаються з комбінації звіту про майстер-рівень якості публікації, який може бути у формі дипломної роботи (якщо студент вирішує) та усного виступу та захисту проекту магістерського рівня. Цей кваліфікаційний процес, який повинен бути завершений до початку третього курсу денної форми навчання або його еквівалент, призначений для того, щоб студент мав необхідні базові знання та інтелектуальні навички для проведення докторських досліджень у предметних областях астрофізичні науки та технології. Комітет, затверджений директором, що складається з радника з наукових досліджень з питань магістерського ступеня та двох додаткових членів факультету, оцінить звіт та захист проекту студента.

Дисертаційний науковий керівник

Після складання кваліфікаційного іспиту студенти орієнтуються на консультанта з дисертаційного дослідження, який затверджується керівником програми. Вибір консультанта ґрунтується на наукових інтересах студента, наукових інтересах викладачів та доступному фінансуванні досліджень.

Науковий комітет

Після складання кваліфікаційного іспиту призначається дисертаційний комітет на час перебування студента в програмі. Голова комітету призначається деканом післядипломної освіти і повинен бути викладачем у програмі, крім астрофізичних наук і технологій. Голова комітету виступає як інституційний представник у підсумковому тесті дисертації. До складу комітету входять не менше чотирьох членів, крім того, до складу кафедри також повинен входити консультант з дослідження дисертації студента та принаймні ще один член факультету програми. Четвертий член може бути членом факультету RIT, професійним філіалом у галузі або представником іншої установи. Директор програми повинен затвердити членів комітету, які не є викладачами RIT.

Ph.D. розгляд пропозиції (кандидатський іспит)

Протягом шести місяців після призначення дисертаційного комітету студенти повинні підготувати докторську дисертацію. проектну пропозицію та представити її комітету для розгляду. Студент надає письмову пропозицію дослідження та дає усну презентацію комітету, який надає конструктивний відгук про проектний план. Огляд повинен проводитися принаймні за шість місяців до захисту дисертації.

Щорічний огляд

Кожної осені студенти надають щорічний звіт у формі усного виступу, в якому підсумовується прогрес, досягнутий протягом попереднього року. Директор програми також слідкує за успіхом студентів у досягненні вимог до кваліфікаційного іспиту (протягом перших двох років) або доктора філософії. (після складання кваліфікаційного іспиту). Студенти можуть опитуватись за необхідності, щоб вивчити будь-які проблеми, які виникають під час огляду, та обговорити коригувальні дії.

Підсумковий огляд дисертації

Після написання дисертації, розповсюдження до дисертаційного комітету, і комітет погоджується керувати остаточним іспитом, докторант може скласти остаточний іспит. Кандидат повинен роздати копію дисертації комітету та зробити дисертацію доступною для зацікавленого факультету принаймні за чотири тижні до захисту дисертації.

Заключний іспит на дисертацію відкритий для громадськості і є, перш за все, захистом дисертаційного дослідження. Екзамен складається з усного виступу студента, за яким слідують запитання аудиторії. Дисертаційна комісія приватно ставить під сумнів кандидата після презентації. Дисертаційна комісія відразу ж після експертизи проводить обговорення і після цього повідомляє кандидата і керівника програми про результати.

Вимоги до прийому

Розглядається для вступу на кандидатську дисертацію. Програма з астрофізичних наук і технологій, кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

  • Заповніть програму для випускників .
  • Мати ступінь бакалавра (або еквівалент) акредитованого університету або коледжу з фізичних наук, математики, інформатики або інженерії.
  • Надішліть офіційні розшифровки (англійською мовою) усіх попередньо завершених курсових робіт.
  • Мати мінімальний сукупний середній бал у 3,2 (або еквівалентному) у курсовій роботі з математичних, наукових, технічних та комп'ютерних предметних областей.
  • Надішліть результати з GRE.
  • Подайте особисту заяву про цілі навчання.
  • Надайте поточне резюме або біографію.
  • Подайте два рекомендаційні листи від академічних або професійних джерел безпосередньо до RIT. Вони повинні бути конфіденційними.
  • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки з TOEFL, IELTS або PTE. Необхідний мінімальний бал TOEFL 79 (на основі Інтернету). Мінімальна оцінка IELTS - 6,5. Вимоги до тестування англійської мови відмовляються від носіїв англійської мови або для тих, хто подає стенограми з ступенів, отриманих в американських установах.

Додаткова інформація

Резиденція

Всі студенти в програмі повинні провести не менше одного року (літні терміни виключені) у резиденції як студентів денної форми навчання, щоб мати право отримати ступінь доктора.

Обмеження часу

Всі докторанти повинні підтримувати безперервну реєстрацію протягом етапу дослідження програми. Як правило, студенти денної форми навчання закінчують курс навчання приблизно за чотири-п'ять років. Всього сім років дозволяється завершити вимоги після першої спроби кваліфікаційного іспиту.

MS до Ph.D. передачі

Залежно від прогресу кожного студента в їх курсовій роботі і дослідницькому проекті, студенти, що навчаються в астрофізичних науках і техніці MS програми, можуть вимагати схвалення програми, щоб мати свою магістерську дисертацію і захист дисертацій як кандидат наук. кваліфікаційний іспит. Після успішної кваліфікації студенти можуть перейти до Ph.D. кандидатуру, а не прийняття терміналу. Цей перехід залежить від наявності консультанта та фінансування досліджень.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Детальніше

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Згорнути