Кандидат аудіовізуальних комунікацій

Загальні відомості

Опис програми

Докторська програма включає дисертацію, яка є оригінальним внеском у сферу аудіовізуальної комунікації з теми, обраної за погодженням з Головою кафедри. Потрібно максимум чотири розширені семінари з відповідних аспектів теми дослідження та усне іспит (еквівалент двох робіт, кожен з яких складається з чотирьох модулів), як це передбачено у книзі Загальних положень Потрібна стаття для дослідження, яка підходить для публікації в академічному журналі.

Вимоги до прийому

Треба мати ступінь магістра в галузі комунікації, мінімальний середній показник - 65%. Загальне положення щодо тривалості магістерської програми також застосовується в даному випадку. Термін подання заявок на дану ступінь становить 31 жовтня попереднього року за перший семестр та 30 квітня того ж року на другий семестр.

Контактні дані

Ім'я: Д-р Ілва Родні-Гумеде
Тел: 011 559 4112 / Електронна пошта: yrodny-gumede@uj.ac.za

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Серпень 2019

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути