Кандидат африканців

Загальні відомості

Опис програми

У цій аспірантурі з африканців (відзнаки, ступінь магістра та докторська ступінь), що людське існування стає дослідницькою дверима для кік після цього символу, кліщів, метафори та тексту, що опосередковує це людське існування. Soos у всій тій іншій духовній науці, розуміючи, що людське існування - це мета. У цій темі африкаанс - це мова і текстові засоби, які означають досягнення цієї мети.

Для того, щоб дослідити цю людину і те, як ця людина розуміє цей світ, вивчіть ту мову, якою користується ця людина, щоб висловити цей світ, дати йому себе і той світ, в якому він / син живе.

Ступінь доктора складається з тестової подряпини для затвердженої теми з цієї мови чи літератури під керівництвом одного з цих слайдів кафедри.

Вимоги до вступу:

Вступ на цю магістерську ступінь повинен бути затверджений керівником кафедри.

Тривалість програми:

3 роки

Контактні дані:

Ім'я: професор Елеонора Корнелій / Тел: 011 559 2694 / Epos: eleanorc@uj.ac.za

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути