Кандидат біологічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Програми, орієнтовані на наукові дослідження, що ведуть до кандидата наук. ступінь біології пропонуються у чотирьох конкретних концентраціях: біохімія, клітинна та молекулярна біологія, еволюція та поведінка та нейронаука.

Основні моменти програми

  • Наш факультет дуже співпрацює і студентам рекомендується обертатися через декілька лабораторій.
  • Наші аспіранти регулярно відвідують національні та міжнародні конференції та є авторами рецензованих публікацій.
  • Наш професорсько-викладацький інститут зростає та завоював лідерів у цій галузі, а науково-дослідні лабораторії фінансуються національними агенціями (NSF, NIH) та приватними фондами. Кандидат наук кандидатам надаються можливості викладання та наставництва на бакалавраті.
  • Серія семінарів для аспірантів презентується щотижня протягом навчального року. Студенти, які представляють свої дослідження, отримують цінний відгук про навички презентації та напрямок дослідження.

Нещодавні випускники отримали наукові посади в престижних академічних установах, включаючи Єльський, Корнеллський, Університет Пенсільванії та Університет Північної Кароліни. Інші працюють у фармацевтичних та біотехнологічних компаніях, таких як GlaxoSmithKline, Merck, Johnson та Johnson, Aventis.

Програмні вказівки

Кафедра біологічних наук пропонує кандидат наук. в біології з чотирма концентраціями:

  1. Клітинна і молекулярна біологія
  2. Біохімія
  3. Неврологія
  4. Еволюція та поведінка

Курсова робота
Аспірант перед кандидатурою пройде ряд необхідних основних курсів, а також набір курсів за вибором. У деяких випадках Вища комісія може дозволити заміни або відмовитись від основних вимог курсу, якщо студент пройшов еквівалентний курс (курси) на рівні бакалаврату або аспірантури (може знадобитися іспит на знання кваліфікації). Офіційні курсові роботи мають бути завершені до кінця третього семестру аспірантури (четвертий семестр для студентів з нейрознавства та еволюції та поведінки).

Лабораторні ротації
Аспірантам настійно рекомендується обертатися між різними лабораторіями під час фази попередньої кандидатури. Ротації забезпечують 1) лабораторний досвід з перших рук, 2) підготовку до лабораторних методик та 3) взаємодію один на один із викладачами. Після максимум трьох ротацій лабораторії аспірант прийме остаточне рішення за згодою головного радника щодо того, в якій лабораторії він буде проводити своє дисертаційне дослідження.

Асистенти викладання або наукових досліджень
Аспірантам протягом року надається допомога або викладач, або науково-дослідницька робота. Асистенти викладання надаються кафедрою і зазвичай надають до 9 кредитів навчання за семестр. Асистент викладання вимагає не більше 20 годин на тиждень, допомагаючи викладачам кафедри в одному (або більше) або студентських класах кафедри. Наукові співробітники можуть надавати відділ, колегію або головний радник. Очікується, що студенти, яких підтримує науковий співробітник, витрачатимуть щонайменше 20 годин на тиждень на дослідження, призначені підтримкою. Студенти, які отримають асистент з наукових досліджень, також отримають до 9 кредитів навчання за семестр.

Політика підтримки
Факультет кафедри біологічних наук зобов’язаний забезпечити конкурентоспроможну 12-місячну стипендію на строк до п’яти років для всіх магістрів, які мають хороший статус. Гарна репутація включає задовільну ефективність у необхідних курсових роботах, здачу іспитів на кваліфікацію та розповсюдження та захист пропозиції докторської дисертації, що призводить до своєчасного прийому до кандидатури. Через п'ять років студенти можуть вимагати постійної підтримки, подаючи письмовий запит до Вищого комітету.

Випускний комітет
Випускний комітет кафедри включає факультет, обраний з усіх програм в рамках кафедри біологічних наук. Цей комітет консультуватиме студента протягом його фази передприєднання, включаючи моніторинг прогресу шляхом ротації лабораторії та підбір відповідної курсової роботи. Аспіранти до кандидатури зустрічаються принаймні раз на семестр з Вищою комісією.

Кваліфікаційний іспит
Кваліфікаційний іспит буде складено наприкінці третього чи четвертого семестру аспірантури. Цей іспит буде складатися з дводенного письмового іспиту, за яким окремо слід усний іспит. Факультет оцінюватиме письмові та усні іспити. Здача письмового іспиту необхідна для переходу до усного іспиту. Якщо студент не зможе здійснити свою першу спробу в будь-якій частині іспиту, йому буде надана одна можливість повторно скласти іспит при наступній нагоді.

Дисертаційна пропозиція та дисертаційний комітет
За погодженням з головним радником, аспірант обере дисертаційний комітет до кінця п’ятого семестру аспірантури. До складу дисертаційного комітету з чотирьох членів входять три кафедри (включаючи головного радника) та один вчений докторського рівня з-за межі кафедри. Завдяки дослідницьким зусиллям, оволодінню літературою та за участю головного радника студент підготує письмову пропозицію щодо дисертації. Цей документ буде представлений Дисертаційному комітету не менше ніж за два тижні до проведення усного захисту перед Комітетом дисертацій. Захист дисертаційної пропозиції відбудеться не більше одного року після успішного складання кваліфікаційного іспиту.

Захист пропозиції включає загальний іспит, під час якого оцінюватиметься адекватне розуміння студентом науки, що стосується своєї галузі дослідження. Після успішного захисту дисертаційної пропозиції та задовільних результатів на загальному іспиті всі наступні форми дисертаційного комітету повинні бути підписані та подані до відділу випускних програм Коледжу мистецтв і наук:

  1. Титульна сторінка пропозиції
  2. "Звіт про загальний докторський іспит"

Підсумовуючи, успішне складання курсових, письмових та усних кваліфікаційних іспитів та захист пропозиції дисертації / загального іспиту - це вимоги до вступу до кандидата. Відповідно до правил університету, для вступу на кандидатуру потрібно 72 кредити, які перевищують ступінь бакалавра, або 48 кредитів, які перевищують ступінь магістра. Принаймні 24 кредити повинні бути в курсовій роботі.

Загальний термін виконання доктора філософії

1-й рік - Курсова робота, знайти дослідницьку лабораторію (в ідеалі до початку літа)

2-й рік - Курсова робота, складіть кваліфікаційний іспит, продовжуйте дослідження

3-й рік - Курсова робота при необхідності, повна захист пропозиції, продовжуйте дослідження

4-й рік - Дослідження докторантури

5-й рік - Дослідження щодо кандидата наук. і завершити захист дисертації

Кафедра біологічних наук зобов’язана забезпечити п’ять років підтримкою для всіх аспірантів, які мають хороший стан та з демонстрацією своєчасного виконання вимог своєї програми. Сюди входять задовільні результати роботи, необхідні курсові роботи, допуск до кандидатури, складання іспитів кваліфікації, захист пропозиції докторської дисертації та регулярні наради з прогресу. Визначення задовільного прогресу здійснюється шляхом зустрічей студентів з Вищою комісією та включає оцінки, прогрес у контрольованих дослідженнях та внесок від наукового керівника.

Фінансування через п’ять років не гарантується, а натомість залежить від наявності коштів або від наставника студента, або від кафедри біологічних наук. Студенти та їх наставники можуть вимагати підтримки після закінчення п’ятого курсу студента у письмовій формі до Вищого комітету. На початку п’ятого курсу студенти отримають лист від випускної комісії із вказівками щодо прохання про підтримку кафедри після весняного семестру п’ятого курсу програми. Студенти, які звертаються за підтримкою, повинні розраховувати надати відгуки дисертаційного комітету до випускного комітету та графік завершення їх ступеня.

Вимоги до ступеня

Студент, який вступає зі ступенем магістра, повинен скласти загальну кількість 48 кредитів (мінімум 24 кредитів, з яких 12 мають бути на рівні 400 плюс курси на дослідження). Студент, який вступає зі ступенем бакалавра, повинен скласти 72 заліки (мінімум 24 кредити, з яких 12 мають бути на рівні 400 плюс курси на дослідження). Студент також повинен скласти кваліфікаційний іспит, підготувати та захистити пропозицію щодо дослідження, виконати опис, описаний у пропозиції, та подати завершене дослідження кафедрі.

Ступінь магістра з молекулярної біології включає 30 кредитних годин аспірантури. Не більше 18 кредитів має бути в основному, з яких 15 кредитів мають бути на рівні 400. Студент повинен зареєструватися на шість кредитних годин дослідження та успішно виконати дослідницький проект.

Фінансова підтримка

Ми надаємо фінансову підтримку за допомогою асистентів у навчанні, асистентів наукових досліджень та стипендій.

Останнє оновлення Чер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути