Кандидат в галузі дизайну, технології

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат в галузі дизайну, технології

Розвиток сучасних технологій пропонує широкий спектр можливостей для творчих галузей. На глобальному ринку існує вісім основних сфер, де може розвиватися креативна індустрія: дизайн, кінопродукція, музика, анімація, інтерактивні медіа, комп'ютерні ігри, цифрова реклама, гастрономія та культурна спадщина. Творчим галузям потрібні вчені та фахівці, які можуть використовувати навички міждисциплінарного мислення для розробки нових підходів до використання технологій відображення та цифрових продуктів. В усьому світі існує потреба у фахівцях, які здатні творчо керувати конвергенцією різних комунікаційних платформ, які можуть аналізувати, передбачати та задовольняти мінливі потреби та очікування окремих осіб (як споживачів, так і громадян).

Більше, ніж у минулому, творчі індустрії в сучасному світі містять все більш складні компоненти і процеси з точки зору форми, функції, матеріалу і виробництва. Отже, стає все більш важливим набувати міждисциплінарне розуміння нових концепцій 21-го століття, таких як дизайн взаємодії, дизайн досвіду та дизайн послуг.

Це нове міждисциплінарне поле, яке поєднує в собі прикладне проектування, соціальні та поведінкові науки, обчислення та експериментальний дизайн - вимагає глибокого розуміння людського пізнання, емоцій і сприйняття, моторних систем, інформатики, історії та філософії науки, технології та інформації . Тому необхідне тісне співробітництво між дизайном, комп'ютерною інженерією, психологією, соціологією, історією та дослідженнями ЗМІ.

Виходячи з вищевикладеного, програма випускників має на меті надати студентам можливість придбати прикладне, теоретичне та критичне розуміння інтерактивних комунікацій, розробити досвід та розробити сервіс та розробити як дослідників та / або практиків. Дипломна програма «Дизайн», «Технологія» та «Суспільство» дає студентам можливість закінчити програму з дипломним проектом (MDes Degree), магістерською дисертацією або докторською дисертацією (PhD).

Вимоги до програми:

 • Мінімальний середній бал 3,00 / 4,00
 • Підтвердження володіння англійською мовою:
  • TOEFL: IBT min. 80, CBT min. 213, PBT min. 550
  • YDS: хв. 80
 • Стандартизовані тести:
 • ALES: хв. 70 однаково зважених (ЕА); хв. 80 для кандидатів наук, які не мають магістратури
 • GRE: хв. 156 Кількісні (для не турецьких громадян)

Всі ці документи потрібні і повинні бути завантажені за допомогою нашої онлайн-системи.

Зверніть увагу, що вимоги GRE та TOEFL не можуть бути скасовані для будь-якого заявника, навіть якщо вони пройшли повну попередню освіту англійською мовою.

Після того, як ви подасте онлайн-заявку, ви можете отримати короткий список і зв'язатись з вищою школою, щоб запланувати співбесіду за допомогою Skype.

Стипендії

Після співбесіди, якщо вам запропонують вступ до програми, ви також автоматично отримаєте пропозицію стипендії. Немає додаткових форм.

До програми стипендій (4 роки) можна віднести:

 • 100% стипендія за навчання
 • Щомісячна стипендія та безкоштовне проживання (на конкурсній основі)
 • Інші пільги (медичне страхування, офісні приміщення)117685_KU_RankingQS_800x800px_0202.jpg
Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its ... Детальніше

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its full collection of Colleges—including Administrative Sciences & Economics, Engineering, Natural Sciences, Humanities & Social Sciences, Law, and Medicine—Koç University has been distinguished by its notable contributions to the elevation ofeducation, knowledge, and service, both domestically and beyond. International admission details can be found at https://international.ku.edu.tr/ Згорнути