Кандидат в галузі електронної та комп'ютерної інженерії (Концентрація енергетичних технологій)

Загальні відомості

Опис програми

electronic eng

Потужність вперед і зробити ваші аспірантури дійсно розраховувати на кафедру електронної та комп'ютерної техніки . Недавня еволюція електронної та комп'ютерної інженерії була розроблена у широкій дисципліні, охоплюючи технології, критичні для зростання економіки знань.

В цю захоплюючу дисципліну потрапляють мережі, бездротовий зв'язок, обробка мультимедійних сигналів, мікроелектроніка, мікропроцесори, дизайн IC, оптоелектроніка, технології відображення, управління та робототехніка. Розширений тренінг у цих сферах відкриває величезні можливості для кар'єри в обробній промисловості, бізнесі, уряді та університетах у всьому світі.

Мета кафедри - підготувати студентів до провідних науковців, інженерів найвищої якості або менеджерів з продуктів у постійно мінливому світі високих технологій.

Доктор філософії ступінь задовольняє тих, хто бажає продовжувати кар'єру у передових промислових дослідженнях та розробках або університетських дослідженнях та викладанні. Він наголошує на навчанні оригінальному мисленню та незалежним дослідженням. Студенти повинні успішно виконати курсові роботи та тези про значні оригінальні дослідження.

Дослідження Foci

Дослідження Департаменту зосереджено на шести стовпових областях:

Твердотільна електроніка та фотоніка

Теми, пов’язані з мікроелектронікою, наноелектронікою, великою електронікою, енергетичними та енергоефективними електронними приладами, високошвидкісною електронікою, напівпровідниковими матеріалами, приладами та технологіями виготовлення, мікроелектромеханічними системами (MEMS), дисплеями, оптоелектронікою, органічним світлом Випромінювальні діоди (OLED), твердотільне освітлення, рідкокристалічні дисплеї, рідкокристалічна фотоніка, кремнієва фотоніка, оптичні комунікації та взаємозв'язки, сонячні елементи, епітаксія складних напівпровідників від MOCVD.

Інтегральні схеми та системи

Теми, пов'язані з проектуванням інтегральних мікросхем цифрових, аналогових та змішаних сигналів (IC), дизайном VLSI, вбудованими системами, мережею на мікросхемах та багатопроцесорними системами на мікросхемах, схемами та моделями систем та інструментами перевірки. Розширені теми включають в себе IC і системи мікрохвильової хвилі, перетворювачі даних, керування живленням, високошвидкісну оптичну передавач-передавач, зображення та біомедичні сенсори, обробку сигналів та системну архітектуру, автоматизацію проектування, комп'ютерну архітектуру, реконфігуровану систему та обладнання / Програмне забезпечення Codesign.

Бездротові зв'язки та мережа

Теми, пов'язані з фізичним рівнем, обробкою сигналів, кодуванням та теорією інформації, мережами, а також нова архітектура для бездротового зв'язку 5G наступного покоління, масивні мережі доступу до MIMO та хмарного радіо, управління перешкодами, гетерогенні мережі, зелений зв'язок, тактильні бездротові системи для машини Тип (MTC), пристрій до пристрою (D2D) та мультимедійні комунікації, інтеграція теорії управління та бездротової комунікації, інтелектуальний мобільний зв'язок та взаємодія на дисплеї, теорія та програми мережевого кодування, стохастична оптимізація міжрівневих розподілених алгоритмів та оптимізація, Системи великих даних, соціальні медіа та кіберфізичні та соціальні обчислювальні системи, самоорганізуючі мережі, хмарні обчислення та віртуалізація.

Біомедична інженерія

Теми, що стосуються медичної візуалізації, біомедичної оптики та біофотоніки, нейроінженерії, медичної електроніки, біоінформатики / обчислювальної біології та біомедичних мікроприладів та BioMEMS.

Контрольні та робототехнічні системи

Теми, пов’язані з управлінням та оптимізацією (включаючи теорію систем, теорію оптимізації, виявлення та оцінку, фінансові системи, мережеве зондування та управління), робототехніку та автоматизацію (включаючи БПЛА, роботів-роботів наступного покоління, робототехніку в галузі медицини / охорони здоров’я та автономні системи) ).

Обробка сигналів, інформації та мультимедіа

Теми, пов'язані з обробкою цифрових сигналів відео, 3D, зображення, графіки, звуку, мови, мови, біомедичних даних, фінансових даних та мережевих даних. Конкретні теми включають: Захоплення сигналу, Підготовка, Стиснення, Трансформація, Відтворення та візуалізація, Аналіз даних, Теорія інформації, Помилка корекції, Криптографія, Комп'ютерне бачення, Розпізнавання образів, Автоматичне вивчення, розуміння мови, Переклад, Підсумок, Витяг, Багатомовний та Мультимедійний -Модульна обробка та вбудовані системи.

students

Концентрація енергетичних технологій

Енергетика вважається ключовим напрямком досліджень в рамках широко заснованих дисциплін екологічної науки та техніки. Це одна з найбільш помітних дисциплін, що розвиваються серед багатьох в галузі техніки, науки та соціальних наук. Дослідження енергетичних технологій охоплюють багато областей, включаючи стійкі технології, звичайні технології та енергоефективність та збереження. Міждисциплінарна програма післядипломної дослідницької роботи з енергетичних технологій в Інженерній школі The Hong Kong University of Science and Technology забезпечує довгострокову підтримку нашої постійної освітньої підготовки та швидко розвиваються досліджень у галузі технологій загалом.

Завдяки багатодисциплінарному характеру Енергетичних технологій дослідження та навчання в галузі інтегровані з різними дисциплінами, так що alt = "студенти можуть бути обладнані необхідними знаннями та досвідом.

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/47/47009_W2302_03_610_Lowres.JPG" alt="HKUST" />

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представив докази задовільної роботи на рівні аспірантури на денній основі принаймні один рік або на умовах неповної робочої дати принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Переглянутий тест на передачу паперу TOEFL: 60 (загальна кількість балів для розділів читання, аудіювання та письма)
  • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути