Ми прагнемо запропонувати доктора філософії. програма, яка використовує конкретні переваги нашого університету та міжнародного факультету і надає талановитим та мотивованим студентам якісне освітнє та дослідницьке середовище, що найкраще відповідає їхнім кар'єрам.

Опис Курсу

Наш 4-річний повний робочий день Ph.D. Програма поєднує в собі методичні та теоретичні курси з додатковою індивідуальною підготовкою, рекомендованою керівником в залежності від конкретних наукових інтересів та завдань кандидата наук. студент. Особливі індивідуальні навчання та наставництво, а також фінансування досліджень, перебування за кордоном - це особливі компоненти нашої програми.

Ph.D. студенти будуть ознайомлені з конкретними науковими напрямками факультету, включаючи організаційні та інституційні відхилення, аналіз економічної політики та фінансові ринки та регулювання, а також мати можливість брати участь у відповідних дослідницьких проектах. Наш міжнародний факультет надає широкий спектр дослідницьких можливостей.

З одного погляду

 • Тривалість програми: 4 роки
 • Курси навчаться англійською мовою
 • Від 4 до 6 місяців у міжнародних університетах
 • Доступні місця: 6 зі стипендії 1 без стипендії
 • Кампус: Бозен-Больцано
 • Плата за навчання: 163,50 євро на рік

Структура курсу

Перший рік програми присвячений розширенню базових знань з методів і теорій в галузі менеджменту та економіки для розробки спільного навику серед наших кандидатів наук. студентів незалежно від їхнього фону. Студентам пропонується досліджувати різні дослідницькі підходи та питання перед спеціалізацією.

До кінця другого курсу програма надає студентам необхідні навички, компетенції та інструменти для успішного проведення теоретичних емпіричних досліджень у різних галузях і з можливостями побудови власної наукової мережі через участь у міжнародних конференціях та літніх школах, а також відвідування інших університетів.

Хоча ми заохочуємо Ph.D. студенти починають писати наукові праці з самого початку, друга половина програми, перш за все, присвячена завершенню дисертації шляхом написання високоякісних наукових робіт, орієнтованих на публікацію в відомих рецензованих журналах.

Очікується, що дисертація має сукупний характер , тобто збірник наукових праць з всебічним вступом і висновком, що висвітлюють цілі дослідження та результати. Монографії не приймаються.

Міжнародні наукові дослідження

Мало того, що члени нашого факультету мають тісні зв'язки в межах своєї специфічної дослідницької сфери наукової спільноти, яка не може бути вичерпно перерахована тут, але ми також пишаємося тим, що виграли наступні міжнародно визнані колеги для нашого кандидата наук. комітет :

 • Професор Пірпаоло Андріані, к.т.н. Бізнес-школа Kedge, Франція
 • Професор Тімоті Девіні, к.т.н. Бізнес-школа університету Лідса, Великобританія
 • Доцент Фабріціо Феррі, к.т.н. Колумбійська бізнес-школа, США
 • Професор Уве Сунде, к.т.н. LMU Мюнхен, Німеччина

Серед інших, наші члени факультету встановили партнерські відносини з колегами, дослідницькими групами та інститутами, наприклад, з: Університету Бокконі, Центру сімейного бізнесу в Ланкастерському університеті, Федерального резервного банку Клівленду, Інституту економіки Барселони (IEB), IZA - Інститут економіки праці (Forschungsinstitut zur Zukunft der Arbeit), Університет Джорджа Вашингтона, Імперська коледж бізнес - школи, Лі Конг - школа бізнесу - Сінгапурський університет управління, Університет Монаш, Нью - Йоркський університет, Університет Уорвіка , WU Wirtschaftsuniversität Wien.

Ці та багато інших контактів нададуть нам доктор філософії. студенти, які мають багато можливостей дотримуватися своїх наукових інтересів, розвивати і підтримувати важливі власні мережі, а також відчувати життя молодого вченого на справді міжнародному рівні . І останнє, але не менш важливе, це допоможе їм надзвичайно успішно почати успішну академічну кар'єру.

Застосування

Ми не тільки шукаємо високо талановитих, міжнародних претендентів з видатними записами про продуктивність, але й особистостей у всіх відношеннях, які є мотивованими, самодисциплінованими і які володіють високим ступенем соціальних навичок і почуття відповідальності.

Ви повинні будете взяти участь у публічному конкурсі набору персоналу (див. Дзвінок своєчасно). Прийнятні заявники повинні володіти або мати потребу в завершенні свого магістра, ступеня другого циклу або еквівалентної іноземної назви з відзнакою, переважно в економіці та / або діловому адмініструванні або суміжних галузях.

Очікується, що успішні заявники проживатимуть у Південному Тиролі протягом 4-річного терміну навчання. стипендії та активно сприяти нашому міжнародному дослідницькому середовищу.

 • Публікація нового звернення: 7 травня 2019 року
 • Застосування: 7 травня - 8 липня 2019 року

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 6 інших курсів в Free University of Bozen-Bolzano »

Останнє оновлення Травень 19, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
164 EUR
Щорічний грант на дослідження становить 17 000 євро брутто.
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date