Кандидат в галузі містобудування та управління

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кандидат містобудівного розвитку та управління

Як поєднання міського управління та управління, ця докторська програма забезпечує унікальний академічний досвід, який є дуже актуальним для сучасного світу.

Програма доктора наук зосереджена на створенні навчального середовища для практичного навчання, яке підготує студентів до експертів у своїй галузі. У той час як студенти зобов’язані три місяці на рік перебувати в ІХС, протягом яких вони формуватимуть основу своїх навичок та знань, їм також дозволяється проводити дослідження в інших місцях протягом решти року.

Що я можу з нетерпінням чекати у цій програмі?

  • Список курсів на замовлення на вибір, розроблений для супроводу етапів їх доктора наук та узгодження їх фокусів
  • Робота з всесвітньо відомими експертами у своїй галузі
  • Робота з реальними справами
  • Створення професійних зв'язків у всьому світі
  • Гнучке робоче середовище

Як організована програма?

З метою створення багатопрофільного середовища програма поділяється на наступні шість кластерів:

Дослідники з різних кластерів співпрацюють разом, щоб створити динамічне та спільне середовище. Кандидати також зможуть брати участь у семінарах та конференціях, щоб розширити свої знання та представити свою роботу.

Що можна очікувати наприкінці навчання?

  • Докторський ступінь з вищого рангу Erasmus University Rotterdam (# 72 в усьому світі за даними THE)
  • Щоб стати кваліфікованим кандидатом на роботу в зростаючому полі в містах по всьому світу
  • Впевненість у своїх навичках та знаннях та вміння працювати як фахівець у своїй галузі!

Прийом та подання заявки

В Університеті Еразма є два типи кандидатів на докторантуру: „внутрішні” із статусом повної зайнятості та „зовнішні” або кандидати, що фінансуються за власним фінансуванням. Зовнішні кандидати кандидатів наук мають власну пропозицію щодо дослідження та можуть забезпечити фінансування свого проекту за рахунок приватних ресурсів або грантів, наприклад, стипендій від національних або місцевих органів влади. IHS вітає зовнішніх кандидатів наук. Щоб отримати додаткову інформацію про наші вимоги до вступу, перегляньте тут .

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1958, IHS is the international institute for housing and urban development of Erasmus University Rotterdam founded. For more than 60 years, it has been our mission to develop human and inst ... Детальніше

Founded in 1958, IHS is the international institute for housing and urban development of Erasmus University Rotterdam founded. For more than 60 years, it has been our mission to develop human and institutional capacities, to reduce poverty and improve the quality of life in cities. Згорнути