Кандидат в галузі стійкого розвитку

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

118234_39323_39224_colorful_campus_photo1.jpg

Детальніше про те, як RIT вирішує коронавірусний криз, читайте тут

Огляд

Практично заснована програма, яка сприяє інноваціям і творчості у вирішенні реальних проблем у соціальних, економічних, технологічних та ділових сферах. У цій внутрішньо міждисциплінарній програмі ви станете частиною мережі науковців з усіх регіонів RIT, які працюють над оптимізацією стійких систем і практик у галузі машинобудування, виробництва, енергетики, освіти та багато іншого.

Наш підхід до стійкості означає роботу в більш широкому контексті екологічної оцінки, економіки та політики. Кожен викладач Інституту стійкості «Голісано» спонсорує вибрану кількість студентів для конкретних науково-дослідних проектів, обсяг яких варіюється від фундаментальної науки до прикладної інженерії та застосувань корпоративного сталого розвитку. Після прийняття в спонсорський науково-дослідний проект ви отримаєте повноцінне фінансування освіти, стипендію на допомогу у витратах на проживання, власний офісний простір та час на розвиток вашої технічної експертизи в підрайонах, залежних від ваших досліджень.

У докторанті з питань сталого розвитку ви матимете можливість вчитися з регіонів усього університету, щоб розвинути свій власний інноваційний підхід до цієї галузі, вибудовуючи такі методики, як оцінка життєвого циклу, оцінка ризику для навколишнього середовища та впливу, проектування навколишнє середовище, запобігання забрудненню, управління ланцюгами поставок із замкнутим циклом та оцінка життєдіяльності продукції Більше того, ви будете співпрацювати з нашим всесвітньо відомим викладачем, який є завзятими дослідниками в різних областях, включаючи біопаливо, транспорт, енергетичну політику, відновлення ресурсів, розумні продукти та системи тощо.

Доктор філософії ступінь допомагає вам інноваційно думати про те, як стійкість може позитивно вплинути на системи у всьому світі за допомогою великих рішень, від підготовки майбутніх лідерів бізнесу до максимізації природних ресурсів. Вам не потрібен фон для сталого розвитку, щоб приєднатися до цієї програми; Вам просто потрібно бажання створити позитивні зміни у світі. Ми залучаємо студентів різного віку, з усіх верств суспільства - від біотехнологій до бізнесу - і з усього світу. Ви також знайдете широкий діапазон віку - багато студентів програми мають 10 років досвіду кар'єри та / або освіти під їх поясами, коли вони реєструються.

Факультет є відомими вченими і активними дослідниками, які не тільки приносять свої знання в клас, але й безпосередньо залучають студентів до їх стипендії. Ця робота включає в себе безліч практичних досвіду в наших вражаючих дослідницьких установках , включаючи сертифіковане дослідження LEED Platinum площею 75 000 кв. Футів з більш ніж 9 лабораторіями і 6 технологічними випробуваннями. З таким рівнем досвіду, ви будете готові до різноманітних академічних і промислових робочих місць, де ви зможете вплинути на світогляд і використовувати стійкі практики, від макро до мікро.

План навчання

З Ph.D. інтегративної навчальної програми ступеня , ви будете розвивати глибоку основу в науці стійкості, стійких систем, аналізу ризиків і багато іншого. Ви також можете обрати декілька виборів з різних коледжів РІТ - від «Обчислювального моделювання та моделювання» до «Принципів статистичного інтелектуального аналізу даних», щоб підготувати свій ступінь і створити міждисциплінарні відносини по всьому університету.

Завдяки вашому спонсорованому дослідницькому проекту, ви матимете можливість внести нові і впливові внески у розвиток і розуміння стійких технологій. Нещодавні приклади дисертації включають:

Ви повинні завершити 60 семестр кредитні години курсової роботи та дослідження для завершення цієї програми.

Активні напрямки досліджень

Стійка енергія
 • Паливні елементи
 • Фотоелектрика
 • Моделі енергозабезпечення / попиту
 • Енергетична політика
Кругова економіка
 • Оцінка життєвого циклу
 • Електронні переробки відходів та акумуляторів
 • Відходи до енергетичних процесів
 • Управління харчовими відходами
 • Відновлення виробництва
Сталі міські системи
 • Розумні міста
 • Аналіз транспортних систем
 • Управління харчовими відходами
 • Продукти харчування-енергія-вода Nexus

Залучення громад

Рочестер, штат Нью-Йорк, є центром для професіоналів у сфері сталого розвитку та домівкою для багатих природних ресурсів, таких як родючі сільськогосподарські угіддя і прилеглі озера Палець. Багато студентів поділяють свою пристрасть до сталого розвитку з місцевою громадою, працюючи у волонтерській службі на таких проектах, як освіта K-12, громадські сади, ринки фермерів та багато іншого. Крім того, ви будете зв'язуватися з великим світом сталого розвитку, відвідуючи та виступаючи на професійних конференціях по всьому світу.

118235_39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river2.jpg

Вимоги до прийому

Розглядається для вступу на кандидатську дисертацію. програми, що беруть участь у програмі, кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • Заповніть програму для випускників .
 • Майте ступінь бакалавра (або еквівалент) акредитованого університету або коледжу в акредитованій установі. Курсова робота повинна включати принаймні один рік навчання в коледжі та один рік математики коледжу, включаючи обчислення та статистику.
 • Мають мінімальний сукупний середній бал 3,0 (або еквівалент).
 • Надішліть офіційні розшифровки (англійською мовою) усіх попередньо завершених курсових робіт.
 • Надішліть результати з GRE.
 • Подайте особисту заяву про цілі навчання.
 • Надайте поточне резюме або біографію.
 • Надайте принаймні два рекомендаційні листи від академічних або професійних джерел. Листи повинні подаватися безпосередньо до RIT і повинні бути конфіденційними.
 • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки з TOEFL, IELTS або PTE. Необхідний мінімальний бал TOEFL 100 (на основі Інтернету). Мінімальна оцінка IELTS - 7,0. Вимоги до тестування англійської мови відмовляються від носіїв англійської мови або для тих, хто подає стенограми з ступенів, отриманих в американських установах.
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Детальніше

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Згорнути