Кандидат в галузі цивільної та екологічної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Вимоги до прийому

Ступінь магістра з програми в галузі цивільної та екологічної інженерії або іншої інженерної дисципліни, необхідної для вступу. Заявники з BS та MS ступенями в інших дисциплінах, крім інженерних, можуть бути зобов'язані продемонструвати свою кваліфікацію за допомогою додаткових курсів для студентів, визначених комітетом випускників відомства. Це може скласти додатковий семестр навчання, для якого кредит випускника не може бути наданий.

Для вступних документів не потрібна середня оцінка середнього ступеня. Проте від усіх претендентів очікується чудовий запис академічних досягнень.

85307_DarieUndergraduateLab71-2.jpg

Нижче наведені мінімальні вимоги:

  • 90 кредитних годин поза БС
  • 39 кредитних годин курсових робіт
  • 15 кредитних годин у головному полі
  • Дев'ять кредитних годин на другорядному полі
  • Шість кредитних годин з іншого відділення, крім тієї, в якій знаходиться студент. Курси, що перераховані в ЄК та інше відділення, не враховуються за ці шість кредитних годин.
  • Максимум 30 кредитних годин переказ кредиту (класу B або краще).
  • Вся робота повинна бути завершена протягом семи років після завершення процедури подання кандидатури.
  • Всі студенти повинні пройти групу основних курсів в одній з наступних спеціальностей: Екологічні, Геотехнічні, Структурні, Транспортні та Водні Інженерії.

* Самостійні студенти можуть отримати стипендію за навчання на суму до 40% від вартості навчання, за якою студент зареєстрував. Вища школа за рекомендацією Департаменту надає цю стипендію. Денна докторська дисертація студенти можуть отримати чотири кредити підтримки протягом трьох семестрів. Ці винагороди вимагають до шести годин роботи відділень на тиждень.

Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

At Clarkson, innovation is impact. Students who choose Clarkson for graduate and professional programs come here with purpose: to advance knowledge, to explore ideas that propel society, and to build ... Детальніше

At Clarkson, innovation is impact. Students who choose Clarkson for graduate and professional programs come here with purpose: to advance knowledge, to explore ideas that propel society, and to build meaningful careers. Згорнути