Кандидат в галузі цифрових мистецтв

Загальні відомості

Опис програми

Існує особлива сила в веб-дизайні та розробці, включаючи електронну комерцію, електронне навчання, електронне здоров'я; і група має значний досвід розробки взаємодії (наприклад, зручність та доступність), соціальних обчислень (наприклад, соціальні мережі, комп'ютерна комунікація), мобільних технологій (наприклад, iPhone), віртуальних світів (наприклад, Second Life) та відеоігор . У сфері медіа за часом група зацікавлена ​​у захопленні та редагуванні цифрових фільмів та маніпулюванням повною мірою анімованими технологіями 3D-моделювання, що використовуються в іграх та художніх фільмах.

Підтримка навчання

Аспірантура ресурсів
Дослідницькі студенти в Digital Media працюють у віддаленій, сучасній студії, оснащеній найсучаснішими MAC та робочими станціями ПК, що працює на промисловому стандартному програмному забезпеченні. Також є фото-студія та виробнича студія з зеленим екраном та об'єктами руху. Школа також обладнана 3D-сканером для тіла, один з двох у Великобританії.
Підтримка
Як аспірант, ви є частиною процвітаючої дослідницької спільноти та отримуєте підтримку за допомогою широкомасштабної програми індивідуального нагляду, спеціалізованих дослідницьких семінарів, програм підготовки загальних навичок та загальних відомчих колоквіусів, як правило, з зовнішніми доповідачами. Ми закликаємо вас відвідати та представити свою роботу на великих конференціях, а також взяти участь у наших внутрішніх конференціях та семінарських програмах.

Області досліджень

Інтелектуальні взаємодії

Група інтелектуальних взаємодій має інтереси у всіх аспектах інформаційної інженерії та взаємодії між людиною та комп'ютером. Він був сформований у 2014 році за рахунок злиття дослідницької групи Image and Information Research Group та Digital Media Research Group.

Група має міжнародну репутацію за свою роботу в ряді ключових сфер застосування. До них відносяться обробка зображень та бачення, розпізнавання образів, дизайн взаємодії, соціальні, повсюдне та мобільне обчислення з різними додатками в галузі безпеки та біометрії, охорона здоров'я, електронне навчання, комп'ютерні ігри, цифрова плівка та анімація.

 • Соціальне та афективне обчислення
 • Допоміжна робототехніка та взаємодія людини з роботом
 • Мозковий комп'ютерний інтерфейс
 • Мобільні, повсякденні та всебічні обчислення
 • Сенсорні мережі та аналіз даних
 • Біометричні та криміналістичні технології
 • Моделі поведінки для безпеки
 • Безпека розподілених систем (Cloud Computing, Internet of Things)
 • Розширений розпізнавання образів (медичне зображення, розпізнавання документів та рукописного вводу, біометрія тварин)
 • Комп'ютерна анімація, дизайн гри та ігрові технології
 • Віртуальна та розширені реалії
 • Цифрове мистецтво, віртуальні наративы.


Кар'єра

Ми розробили наші програми з низкою промислових організацій, що означає, що успішні студенти мають сильну позицію, щоб побудувати довгострокову кар'єру в цій важливій дисципліні. Ви розвиваєте навички та можливості, які шукають роботодавці, включаючи вирішення проблем, незалежну думку, написання звітів, управління часом, лідерські навички, робота в команді та гарне спілкування.

Кент має відмінну репутацію для роботи в аспірантурі: понад 96% наших аспірантів, які закінчили в 2015 році, знайшли роботу або можливість подальшого навчання протягом шести місяців.

Розбудовуючи успіх Кента як провідного інституту регіону для працевлаштування студентів, ми пропонуємо вам багато можливостей для отримання цінного досвіду та розвитку специфічних навичок та навичок, які цінність роботодавців.

Вимоги до вступу

A 2.2 чи ступінь з відзнакою або магістра за заслуги у вищих навчальних закладах у комп'ютерних, мультимедійних та цифрових мистецтвах або відповідному предметі дизайну.

Всі заявники розглядаються на індивідуальній основі та додаткових кваліфікацій, а також при професійній кваліфікації та досвіді беруться до уваги при розгляді заяв.

Міжнародні студенти

Будь ласка, перегляньте наш веб-сайт "Міжнародний студент" для вимог щодо в'їзду за країною та іншої відповідної інформації для вашої країни.

Вимоги щодо вступу до англійської мови

Університет вимагає, щоб усі, хто не володіє мовою англійської мови, досягли мінімального рівня володіння письмовою та усною англійською мовою, перш ніж почати аспірантуру. Деякі предмети вимагають більш високого рівня.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research.

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research. Згорнути