Кандидат в дидактиці хімії

Загальні відомості

Опис програми

Характеристика досліджень

Метою докторської програми «Дидактика хімії» є підготовка фахівців для підвищення якості хімічної освіти в Чеській Республіці відповідно до сучасних соціальних потреб та відповідно до освітніх програм передових європейських країн на основі результатів наукових досліджень. Докторська програма орієнтована на підготовку фахівців в галузі хімічної теорії освіти відповідно до сучасних знань з хімії, педагогіки, психології, соціології, інформатики та інших дисциплін. Це програма без спеціалізації.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Усна дискусія на письмову роботу і разом із заявкою, поданою до дослідницького проекту. У приймальному іспиті заявник повинен довести відповідні знання з дидактики хімії, хімії та педагогічно-психологічних дисциплін, інформації та мовної грамотності (перевірка знань англійської чи іншої мови світу) та передумов для дослідницької роботи (перевірка більш глибокого знання теми , яку кандидат хоче вчитися в докторантурі).

Критерії оцінювання: Заявник може отримати максимум десять балів, кількість балів за вступ до навчання отримує не менше семи балів.


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки:


Перспективи кар'єри

Доктор філософії навчання надає інтегровану освіту, що дозволяє її випускникам, завдяки їхній високій ерудиції, здійснювати концептуальну та дослідницьку діяльність у сфері хімічної освіти. Доктор філософії Випускники навчання будуть готові до самостійної наукової, педагогічної та управлінської роботи в цій галузі. Вони зможуть заявити про себе на дидактичних робочих місцях коледжів, в науково-дослідних інститутах Міністерства освіти, які займаються проблематикою хімічної освіти, у середніх школах як висококваліфіковані вчителі хімії, на робочих місцях, які займаються подальшим вчителем. навчання, а також у міжнародних та європейських інститутах та організаціях, орієнтованих на загальнонаціональні та міжнародні дослідження в галузі хімії або природничо-наукового освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all ... Детальніше

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all types of schools and school systems, at various levels of study (Bachelors and Masters) and forms. Згорнути