Кандидат в маркетингу

Загальні відомості

Опис програми

marketing

Департамент маркетингу постійно прагне до досягнення досконалості у дослідженні. Члени факультету славляться високоякісними дослідженнями та часто публікують свою роботу у провідних міжнародних альт = "маркетингових журналах, таких як Журнал маркетингових досліджень (JMR), Журнал споживчих досліджень (JCR) та Маркетингові науки (MS). Маркетинговий відділ займає 10 місце серед країн світу за кількістю статей, опублікованих в JMR, JCR та MS від 2003-2013 років.

Мета докторської програми полягає в розробці видатних вчених, які стануть активними учасниками, щоб досягти "маркетингових знань" і продовжувати забезпечувати академічні праці у провідних міжнародних університетах. Згідно цього духу, деякі з наших студентів опублікували статті у верхній частині дослідницькі журнали під час участі в програмі. Один з недавніх випускників був обраний для Програми молодих науковців Інституту маркетингової науки, одна з найвищих нагород, яку може отримати молодий науковий співробітник у цій галузі.

Факультет високо цінує докторську програму та надає студентам стимулюючу інтелектуальну обстановку, що дозволяє їм стати видатними дослідниками. Вони отримують суворе навчання з теорії та методів різних підполей alt = "маркетингу, таких як поведінка споживачів та alt =" маркетингові моделі. На сучасних курсах пропонуються такі теми, як обробка інформації, теорія поведінкових ігор, експериментальні проекти, судження та прийняття рішень, моделювання вибору та аналітична alt = "маркетингова наука". Ці курси, у поєднанні з науковою підготовкою, зробити докторську ступінь вимогливою, але також нагородною програмою навчання.

Окрім отримання глибоких знань, студенти отримують практичний досвід у дослідницькому процесі з ранніх етапів програми через наставницьку схему. Добре обладнана поведінкова лабораторія та багато можливостей для співпраці досліджень з факультетами сприяють навчанню. Крім того, студенти користуються двома дослідницькими центрами, розташованими в відділі маркетингу - Центром експериментальних досліджень бізнесу та Центром маркетингу та розповсюдження. Ці центри сприяють придбанню та розповсюдженню alt = "маркетингових знань і часто проводять популярні спікери з усього світу.

Дослідження Foci

Дослідницькі сфери включають: обробку споживчої інформації, прийняття рішень споживачами, несвідоме вплив на поведінку, вплив та емоції, образотворче та візуальну увагу, ставлення та переконання, цілі та споживча саморегуляція, соціальна ідентичність та споживча самооцінка, економічні дослідження, емпіричні моделі споживачів та фірми, оглядовий та просторовий моделювання, моделі вибору, теоретичні емпіричні моделі, аналіз даних байєсів, інформаційна економіка, роздрібна торгівля та alt = "маркетингова стратегія, інформація та контракт, медіа-стратегія, онлайн-версія" = "маркетинг, соціальні мережі та онлайн alt =" маркетинг, реклама, ціноутворення та сталість.

economics

Інформація про програму на 2020/21 готується о

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • здобув ступінь бакалавра із підтвердженим результатом визнаних результатів діяльності визнаного закладу; або представлені докази задовільної роботи на рівні післядипломної освіти на повній основі щонайменше один рік або на неповний робочий день принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • Переглянуто TOEFL-тестовий тест 60 (загальна оцінка за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
  • IELTS (Академічний модуль) Загальна оцінка: 6,5 та Усі підрейтини: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Терміни подання заявки

Будь ласка зверніться до

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Згорнути