Кандидат в трансформаційних дослідженнях (онлайн-програма)

Загальні відомості

Опис програми

Трансформаційні дослідження PhD

Метою докторської програми в галузі трансформаційних досліджень є розробка лідерів-лідерів, які прагнуть досліджувати передові проблеми за допомогою інноваційних способів, які поєднують стипендії, творчість та самостійне дослідження.

Програма заохочує студентів проводити теми досліджень, якими вони захоплюються, та підтримує участь у науковому дискурсі через публікацію. Вона розглядає академічне дослідження як можливість для особистих та соціальних перетворень, обгрунтування трансформаційних процесів в академічній глибині, суворість та уяву.

Про програму

Учасники програми трансформаційних досліджень:

  • Зробіть оригінальний трансдисциплінарний внесок досліджень у вибрану область дослідження

  • Займатися запитом як творчий та трансформаційний процес в контексті спільноти учнів

  • Застосовуйте дослідження до реальних проблем, поклавши теорію на практику.

Програма трансформаційних досліджень пропонується в онлайн-форматі. Студенти працюють в онлайн-середовищі віртуального класу CIIS , і два рази на рік зустрічаються з факультетами та студентами-учнями на 5-7-денних житлових інтенсивних територіях у затоці.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Згорнути