Докторантурна програма «Теологія», галузь вивчення «гуситської теології» зі стандартною тривалістю чотири роки готує студентів до самостійних наукових досліджень і самостійної творчої діяльності в області теології. Галузь дослідження дає можливість студентам спеціалізуватися відповідно до його індивідуального навчального плану. Галузь дослідження забезпечує знання герменевтичних підходів і застосовує їх у сучасному богословському дискурсі, а також у діалозі з конфесійними підходами інших богословських систем. Предметом досліджень є теологічний збірник, інтерпретований в ході гуситської теології. Метою досліджень є наукова підготовка першокласних фахівців, здатних до самостійної наукової роботи в області теології. Філія одночасно орієнтована на усвідомлення того, що з самого початку існує прагнення до нового розуміння і нової інтерпретації фундаментальних теологічних уявлень. Таким чином, галузь знаходиться в контексті з іншими поняттями, які подолали метафізичну концепцію світу. Це стосується ключових питань християнської віри і Христа, присутнього в цьому світі. Студенти галузі отримали можливість дізнатися, як ці питання практично проявляються і в сучасній суспільній науці церкви.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Однобічний (дві частини, жодна з яких не є «нокаут»)

Проводиться англійською мовою.

  1. Усна інтерв'ю щодо пропозиції дисертації. Тематичним матеріалом буде пропозиція дисертації. Формальну структуру пропозиції дисертаційного проекту детально описують у загальних умовах докторського дослідження (Інша інформація - анкети). Будуть оцінені змістовні та офіційні аспекти пропозиції, а також здатність кандидата представити і захистити свої передбачувані дослідження в критичній дискусії.
    Максимально можлива оцінка - 60 балів.
  2. Усна співбесіда щодо спеціалізації кандидата. Обсяг і профіль спеціалізованого інтересу кандидата, рівень знань з предмету гуситського богослов'я в рамках остаточного університетського іспиту.
    Максимальна можлива оцінка для цієї частини вступного іспиту - 40 балів.

Максимально можлива оцінка для обох частин вступного іспиту - 100 балів.

Мінімально можливий бал для обох частин вступного іспиту - 75 балів.

Відповідно до максимальної кількості прийнятих заявників, декан приймає рішення про прийом кандидата / кандидатів, який / які виконав умови процедури вступу і отримав найбільшу кількість балів на приймальному іспиті.

Відмова від в'їзного іспиту: неможливо.


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки:


Правила, що регулюють звільнення від вступного іспиту

Вступний іспит не може бути скасований.


Рекомендована література, зразкові питання

див. веб-сайт факультету: https://www.htf.cuni.cz/HTF-183.html


Перспективи кар'єри

Випускник доводить детальні знання в області гуситського богослов'я на сучасному рівні і знає історію своєї галузі. Він або вона є експертом у реформаторському богословському мисленні, навіть у міждисциплінарному контексті. Він або вона знає основні факти про богословську еволюцію в цій місцевості, розуміє позицію цієї області в сучасній теології і висловлює думки, відповідні сучасним науковим знанням, на підставі його критичного судження. Він або вона поглибили свої знання класичної мови. Випускник може застосувати свої набуті теоретичні знання контекстуально, а також аналізує та інтерпретує релігійні тексти. Він або вона готова працювати в якості академічного персоналу університету, наукового співробітника в галузі соціальних наук, менеджера в неприбутковій, культурній та державній організації та чехословацькій гуситській церкві.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Charles University Hussite Theological Faculty »

Останнє оновлення Січень 9, 2019
Цей курс Кампус засновані, Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Жов 2019
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
20,000 CZK
за навчальний рік. Онлайновий внесок: 540 крон. Вартість подачі паперу: 590 крон. Можливість обговорення індивідуальної схеми оплати навчання.
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date