Кандидат державних управлінь та управління

Загальні відомості

Опис програми

Мета цієї кваліфікації - надати студентам інструменти та вміння ефективно та незалежно застосовувати навички методології дослідження та всі пов'язані з цим заходи, підготувати пропозицію щодо дослідження, провести дисертацію, що демонструє оригінальний внесок у сферу навчання / дисципліни, продемонструвати компетенції, необхідні для оцінювання, для того, щоб повідомити про результати академічного подання

Правила доступу

Студент, який має кваліфікацію магістра з питань державного управління та управління на рівні NQF LEVEL 9, може подати заявку на вступ до цієї кваліфікації. Декан коледжу бізнесу та економіки може відмовити в прийомі студента до докторської кваліфікації, якщо вважає, що академічний рівень студента недостатній для запропонованих досліджень.

Навчальна програма / Навчальна програма за сумісництвом

Кваліфікація повинна складатись протягом мінімального періоду двох років та максимального періоду чотирьох років для студентів денної форми навчання, а мінімальний період - два роки та максимум п'ять років для студентів, які заочно навчаються, за затвердженою темою . Застосовуються також академічні положення про кваліфікацію докторів.

Програма докторантури включає дипломну роботу, написану під наглядом, яка робить оригінальний внесок у сферу державного управління та управління на тему, обрану за погодженням із завідувачем відділу державного управління. Докторський захист (або пропозиція, або дипломна робота) необхідна відповідно до регламенту Коледжу бізнесу та економіки. Стаття, готова до публікації, щодо змісту дипломної роботи або пов’язаного поля. Студент повинен заздалегідь проконсультуватися з начальником відділу громадського управління щодо доцільності запланованого дослідження.

Час дослідження: 100%

* Вимога про присвоєння цієї кваліфікації передбачає, що студенти, подаючи свою традиційну дисертацію, подають статтю для можливої публікації.

135381_pexels-photo-3769021.jpeg

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

Зв'язатися

Проф. Шиха Вяс-Дооргаперсад
Керівник академічних програм svyas-doorgapersad@uj.ac.za
Для програм бакалавра, бакалавра, магістра та докторантури

Центр управління державним управлінням та управлінням
Пані Лінелл ван Херден, lynellvh@uj.ac.za
Телефон: +27 11 559 7617

Шкільний помічник адміністрації
Пані Зеенат Янсен Балой
Надіслати електронну пошту zeenatj@uj.ac.za
Телефон: +27 11 559 3225 Факс: +27 11 559 2447

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути