Кандидат державного управління

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Докторська програма на кафедрі державного управління забезпечує студентам багату та різноманітну освіту за допомогою поєднання практичної науково-дослідної підготовки та основи курсових робіт, орієнтованих на ваші конкретні сфери інтересів.

Мета докторської підготовки полягає в тому, щоб підготувати людей до поглиблення знань з державного управління та суміжних галузей за допомогою дисциплінованих досліджень. Коли професіонали-професіонали отримують докторський ступінь, вони повинні визнати необхідність демонструвати значні дослідницькі навички та постійно взаємодіяти з науково-дослідним факультетом під час розробки та виконання дисертаційних проектів.

Випускники відгуку

"Як докторська програма, UIC виявився чудовим вибором. Факультет надзвичайно доступний, і я все ще підтримую контакт з декількома викладачами кафедри сьогодні. Курси невеликі, і студенти утворюють тісний зв'язок між собою. Коли я я вийшов на ринок праці, я постійно знайшов інші університети, які знали репутацію UIC в галузі управління фінансами, а також членів викладачів у програмі. Я отримав усього три пропозиції про влаштування на навчання, і кожна пропозиція вакансії передбачала, що хтось із школи має зв'язок. Я б від щирого серця рекомендував UIC усім, хто бажає здійснити подорож до доктора наук з державного управління ". Ендрю Кросбі | Кандидат наук ВипускникSponsored by Google Chromebooks Anete Lūsiņa / Unsplash

Вимоги до ступеня

Потрібно мінімум 96 годин на семестр курсових робіт, які перевищують бакалавр. Особи, які мають магістр державного управління з UIC або еквівалентної програми, зазвичай отримують максимум 32 години на семестр відповідно до вимоги про ступінь. Для випускних навчальних курсів, які приймаються в УНІЦ, потрібен загальний бал середнього балу не менше 3,00 (А = 4,00).

Спеціалізації:

 • Громадський та некомерційний менеджмент: Спеціалізація громадського та некомерційного менеджменту готує студентів до проведення досліджень з управління агентствами всіх рівнів урядових та некомерційних організацій. Хоча знання про менеджмент у цих секторах значною мірою запозичуються із знань управління приватним сектором, державне управління принципово відрізняється завдяки контексту державного управління та суспільних цінностей. Хоча вони не є громадськими організаціями, неприбуткові агенції стикаються з вимогами та тиском, схожими на ще не відрізняються від громадських організацій.
  Всі к.т.н. Студенти, які вибирають цю сферу спеціалізації, зобов’язані пройти ПП 527, Теорію державного управління
 • Фінансовий менеджмент: Спеціалізація фінансового менеджменту готує студентів до проведення досліджень з питань фінансового управління та фіскальної політики урядів, насамперед на державному та місцевому рівнях. Це дуже широкий напрямок досліджень з теоретичними основами в галузях державних фінансів, політології, менеджменту та бухгалтерського обліку. Навчання за спеціалізацією фокусується на застосуванні теорій та досліджень у цих галузях до контексту державного сектору з метою впливу на політику уряду та прийняття управлінських рішень, а також на розширення знань у широкій галузі державного управління.
  Всі к.т.н. Студенти, які вибирають цю сферу спеціалізації, зобов’язані пройти ПТ 554, розширений семінар з фінансового управління.
 • Методи опитування: Спеціалізація методів опитування готує студентів використовувати опитування для проведення досліджень у всіх сферах державного та некомерційного управління та проведення методологічних досліджень щодо використання методів опитування. Хоча розробка та аналіз опитування - це навички, які можуть бути використані в широкому діапазоні предметних областей та областей вивчення, студенти спеціально зосереджені на використанні опитувань у дослідженнях, що проводяться вченими, державними та некомерційними організаціями.
  Всі к.т.н. Студенти, які вибирають цю сферу спеціалізації, зобов’язані пройти ПП 578, Опитування, Громадська думка та Публічна політика.
 • Міське управління та мережі: Спеціалізація міського управління та мереж готує студентів до проведення досліджень різноманітних організаційних структур, за допомогою яких місцеві та регіональні державні служби / політики розробляються, впроваджуються та оцінюються. Питання міської політики перетинають традиційні межі юрисдикції та вимагають інтеграції суб'єктів, які працюють у різних секторах та в різних масштабах. Управління в міських / регіональних умовах відбувається через безліч мереж, що перекриваються урядами, некомерційними організаціями та некомерційними організаціями. Ця спеціалізація вивчає формування та управління урядовими мережами, а також їх спроможність вирішувати проблеми, що стоять перед громадами у всьому світі. Дослідження міського управління базуються на літературі про спільне управління, інститути місцевого самоврядування, мережеві науки, політичні науки та державну політику.
  Всі к.т.н. Студенти, які вибирають цю сферу спеціалізації, зобов'язані приймати випускники 562, місцеві, міські та регіональні установи та державну політику.

Прийом

Кандидати розглядаються на індивідуальній основі, беручи до уваги чудові академічні показники та обіцянки майбутніх досягнень. Кандидати повинні представити докази закінчення курсу статистики на рівні випускників. Студенти, які мають дефіцит у цій галузі, будуть зобов'язані здавати додаткові курсові роботи, як це визначено керівником програми. Такі курсові роботи не стосуються вимог до ступеня. Абітурієнт, який прагне прийняття до програми із закінченою магістерською програмою, повинен мати середню бальну оцінку 3,00 (A = 4,00) у всіх курсових курсах та 3,5 на всіх курсах післядипломної підготовки. Заявник повинен надати три рекомендаційні листи від осіб, знайомих з його академічними досягненнями чи професійним досвідом. Кандидати також зобов'язані подати загальні бали за результатами випускних записів (GRE). Усі претенденти повинні мати бали, які розміщують їх у 50-му перцентилі за кожну порцію GRE, що становить приблизно 150 балів як за вербальною, так і за кількісною частинами. Якщо заявник не подає мінімальний бал GRE - 150 на кожній порції GRE, а середній бал - 3,5, заявник все ще може вважатися доктором наук. Комітет. Комітет розгляне всі докази високої обіцянки включити, але не обмежуючись цим, тенденцію випускника, тип випускної програми, зрілий досвід роботи.

Порядок подання заявки

Крок 1: Заповніть заявку на призначення випускників . Протягом 3 - 5 робочих днів після подання вашої онлайн-заявки ви отримаєте електронний лист із підтвердженням отримання вашої заявки, а також із зазначенням, що ви можете увійти до системи, щоб розпочати завантаження додаткових матеріалів заявки.

Крок 2: Сплачуйте плату за заявку

Крок 3: Наступні матеріали слід завантажувати в електронному вигляді після подання онлайн-заявки. Вам слід отримати електронний лист із підсумком заявки, який надасть посилання, де ви завантажуватимете документи.

 • Завантажте копії стенограм з усіх установ, де ви отримали ступінь та стенограми з усіх інших коледжів та університетів, які відвідували протягом останніх восьми років. (Не надсилайте друковані розсилки, вони не будуть прийняті. Студенти повинні вимагати від реєстратора виданих стенограм та сканувати та завантажувати їх через систему онлайн-заявок. Ми не можемо завантажувати стенограми від імені студентів.)
 • Принаймні три рекомендаційні листи від колишніх професорів чи наукових керівників. Листи має писати хтось, хто може говорити про вашу здатність досягти успіху в науці та дослідженні.
  • Вам потрібно буде надіслати електронні адреси своїм рекомендаціям. Система надішле автоматично створений електронний лист із посиланням на те, куди вони можуть завантажувати свої рекомендаційні листи. Якщо у вас є більше 3 рекомендаційних листів, які хотіли б надіслати, напишіть Сару Макдональд на адресу smcdon1@uic.edu. Сара потрібно буде увійти у вашу заявку, щоб додати додатковий елемент.

 • Особиста заява на одній або двох сторінках. Будь ласка, визначте у своїй заяві основні та вторинні напрями спеціалізації, які ви хочете продовжувати програму. Ці напрямки повинні відповідати спеціалізаціям, пропонованим програмою, та досвід професорсько-викладацького складу. При необхідності ви можете пізніше змінити область спеціалізації. Ви можете переглянути сфери спеціалізації на наступній веб-сторінці: Кандидат наук. Напрями спеціалізації Будь ласка, включіть у особисту заяву:
 • Які ваші передумови та наукові інтереси?
 • Чому ви вирішили вивчати державне управління на рівні випускників?
 • Які ваші професійні цілі?
 • Як працює доктор наук в галузі державного управління вписуються у ваші коротко- та довгострокові плани на вашу професійну кар'єру?
 • З якими викладачами ви хочете працювати в рамках кафедри?
 • Резюме
 • Написання зразка
 • Зразок може бути документом з курсу чи публікації, але він повинен вирішувати сучасну проблему в державному управлінні таким чином, що демонструє здатність заявника до досконалого досвіду. програма. Альтернативно, заявники можуть написати есе на 3-5 сторінках
 • Останні тестові бали (менше п'яти років) з випускного іспиту (GRE), поданого через ETS, до коду нашої установи 1851 року. Міжнародні студенти повинні подати бали TOEFL або отримати право на відмову від TOEFL. Подайте свої оцінки TOEFL до коду нашої установи 1851 року.
 • Заявка на форму призначення на випускників
 • Будь ласка, чітко вкажіть у верхній частині форми, чи шукаєте ви асистентства чи стипендії. Більшість кандидатів наук. абітурієнти, які хочуть асистентства, отримують їх через гранти викладачів або один із семи наукових центрів коледжу для роботи над дослідницькими проектами. Старший к.т.н. студенти отримують асистенти з викладання, а іноді доступні загальні асистенти.

Перераховані вище матеріали повинні бути завантажені через електронну систему подання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many way ... Детальніше

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many ways to go about it. And that's really why there is a UIC CUPPA. Згорнути