Кандидат екологічних наук про життя

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кандидат наук Курс спрямований на підготовку висококваліфікованих вчених, здатних критично керувати впровадженням європейських та національних нормативно-правових актів щодо екологічного аналізу та самостійно розвивати науково-дослідницьку діяльність у галузі навколишнього середовища. Курс орієнтований як на теоретичну, так і на експериментальну діяльність. Вона включає в себе наступні напрямки досліджень ERC:

Наземна екологія, зміна земельної покриви (PE10_4); Біогеохімія, біогеохімічні цикли, хімія навколишнього середовища (PE10_9); Грунтознавство (PE10_13); Екологія (теоретична та експериментальна, популяція, вид та рівень громад) (LS8_1); Біорізноманіття, біологія збереження, генетика збереження, біологія вторгнення (LS8_4); Еволюційна біологія: еволюційна екологія та генетика, коеволюція (LS8_5); Екологічна та морська біологія (LS8_8); Екологічна токсикологія на рівні населення та екосистем (LS8_9); Мікробна екологія та еволюція (LS8_10); Сільське господарство, пов'язане з тваринництвом, молочним тваринництвом, тваринництвом (LS9_3); Сільське господарство, пов'язане з рослинництвом, біологією та вирощуванням грунту, прикладною біологією рослин (LS9_5); Біологія населення, динаміка населення, популяційна генетика (LS8_2); Генетика, Геноміка, Біоінформатика та системна біологія (LS2).

Можливості працевлаштування

Можливе працевлаштування в основному в галузі екологічних досліджень у національних або міжнародних університетах або дослідницьких установах, як у морській та наземній області, яка представляє інтерес. Значний міждисциплінарний підхід, характерний для цього доктора філософії. звичайно, дозволить навчити нових та повних професійних діячів, що дозволить отримати багатопрофільні наукові питання. Методології, отримані під час кандидатської дисертації. Звичайно, буде застосовуватися до складних тем, таких як ефекти глобальних змін на різних природних екосистемах (від глибокого океану до високих гір) або керованих людьми (агроекосистеми, лісове господарство тощо); роль біорізноманіття в підтримці ефективності екосистем та виробництва товарів та послуг; поява нових джерел забруднення, поява нових забруднюючих речовин та їх вплив на організм, управління новими продуктивними замкнутими системами, оцифрування екологічних даних для розповсюдження їх на громадськість для стимулювання загального підвищення екологічної обізнаності.

Лінії досліджень, охоплені панелями ERC

 • PE10_4 Земна екологія, зміна земельної оболонки
 • PE10_9 Біогеохімія, біогеохімічні цикли, хімія навколишнього середовища
 • PE10_13Виробна наука
 • LS8_1Екологія (теоретична та експериментальна, населення, вид та рівень громад)
 • LS8_4Біорізноманіття, біологія збереження, генетика збереження, біологія вторгнення
 • LS8_5Евволюційна біологія: еволюційна екологія та генетика, коеволюція
 • LS8_8 Екологічна та морська біологія
 • LS8_9 Екологічна токсикологія на рівні населення та екосистем
 • LS8_10 Мікробна екологія та еволюція
 • LS9_3Сільське господарство, пов'язане з тваринництвом, молочним тваринництвом, тваринництвом
 • LS9_5 Сільське господарство, пов'язане з рослинництвом, біологією грунту та вирощуванням, застосована біологія рослин
 • LS8_2 Популяційна біологія, динаміка населення, популяційна генетика
 • LS2Genetics, Genomics, Bioinformatics and Systems Biology

Стипендії нараховуються на 3 роки, їх річна сума становить 15 343,28 євро брутто (приблизно 1130 євро в місяць).

Прийом здійснюється на конкурсній основі.

Конкурс заявок (Повідомлення про конкурс) доступний на сторінці докторатури .

Для отримання додаткової інформації про програму, будь ласка, зверніться до нашого веб-сайту .

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral ... Детальніше

Founded in 1924, the University of Trieste is a medium-sized university with a student population of approximately 16,000. It offers a wide range of degree programmes at bachelor, master and doctoral level, as well as short vocational masters, advanced masters and specialisation programmes, most of which are in the medical area. Some degree programmes are taught in English. Згорнути