Кандидат екологічного планування

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Інститут просторового та екологічного планування (ISEP) є одним з найбільш швидкозростаючих і динамічних дослідницьких середовищ у Великобританії.

Планування на Queen's зараз оцінюється дев'ятим у поданнях Russell Group.

Наша дослідницька програма базується на концепції просторового планування, і хоча наша емпірична робота частково ґрунтується на регіоні, вона побудована на сильних міжнародних, міждисциплінарних і теоретичних посиланнях. Наша особлива сила - це команда співробітників, які створили досвід в наукових і прикладних дослідженнях і широкому портфелі публікацій, дослідницьких грантів і докторантських студій. Інститут побудував міжнародну репутацію і залучив потік великих фінансування досліджень, пов'язаних з нашими основними напрямками. Інститут цінує зв'язок між нашими дослідницькими та навчальними програмами та застосуванням нашої емпіричної роботи в навчальному середовищі і продовжує впроваджувати інновації та розробляти навчальні програми для відображення швидко мінливого ринку, проблеми та політичного контексту та зміни професійних стандартів.

Режим навчання / тривалість

Реєстрація здійснюється на денній або заочній формі під керівництвом наглядової групи, призначеної університетом. Ви повинні будете подати дисертацію в кінці трьох років реєстрації на денну форму для повної зайнятості, або два роки для MPhil (або еквівалент на неповний робочий день).

Дослідницька інформація

Асоційовані дослідження

ISEP створила сильну групу післядипломної освіти, яка ефективно інтегрована в наші дослідницькі проекти, викладання та діяльність у школі. Ми пропонуємо віддану підтримку та наставництво в школі, щоб доповнити навчання, доступне для більш широкого університету. Крім того, ми маємо досвід роботи з персоналом в ISEP та нашій школі, щоб надати комплексну підтримку аспірантам у різних проектах у сфері просторового планування. Наші дослідницькі центри зосереджені на двох об'єктах:

Інтерпретація наслідків просторового планування етнічної територіальності та згуртованості громад, що пов'язує наш аналіз оспорюваних місць у Великобританії з міжнародними стипендіями; розвиток критичного розуміння стійкого створення місця та ролі урядового участі у регулюванні формування соціального та екологічного простору.

Поточні проекти передбачають цілий ряд досліджень, що стосуються суперечливих приміщень, які базуються на наших сильних міжнародних наукових партнерствах у Північній Америці, Південній Африці, Європі та на Близькому Сході. Глобальний виклик розвитку відображається також у проектах з питань зміни клімату, морського просторового планування та містобудування.

Ми заохочуємо та підтримуємо роботу на місцях в міжнародних умовах, а нинішні студенти провели свої емпіричні дослідження в Бангладеш, Австралії та США.

Кар'єрні перспективи

Вступ

Для отримання додаткової інформації про кар'єрні можливості на Ph.D. прохання звертатися до факультету інженерно-фізичних факультетів з питань рекрутингу студентів на askEPS@qub.ac.uk.

Наші радники - у консультації з Школою - будуть раді надати додаткову інформацію про вашу область дослідження, можливі перспективи кар'єри та ваше застосування.

Вхідні вимоги

Випускник

Мінімальна академічна вимога для вступу до програми дослідження ступеня, як правило, є ступенем вищої кваліфікації другого класу від постачальника послуг у Великобританії або ROI, або еквівалентну кваліфікацію, прийнятну для університету. Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до школи.

Міжнародні студенти

Інформацію про міжнародні кваліфікаційні еквіваленти, будь ласка, перегляньте конкретну інформацію для своєї країни.

Англійська мова вимоги

Необхідно мати свідчення 6,5 бала IELTS * з не менше 5,5 в будь-якому компоненті. * прийнято протягом останніх 2 років

Міжнародні студенти, які бажають подати заяву до Королівського університету в Белфасті (і для яких англійська мова не є їхньою першою мовою), повинні мати можливість продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою, щоб повністю скористатися своїм курсом навчання або дослідження. Громадяни, які не є членами ЄЕЗ, повинні також задовольняти вимоги імміграції до Великобританії щодо віз та імміграції (UKVI) щодо англійської мови для візових цілей.

Якщо вам потрібно вдосконалити знання англійської мови перед вступом до цієї програми, INTO Queen's University Belfast пропонує широкий спектр курсів англійської мови. Ці інтенсивні та гнучкі курси призначені для поліпшення вашої англійської мови для вступу до цього ступеня.

  • Академічний англійська мова: інтенсивний курс англійської мови та навчання для успішного навчання в університеті на ступені
  • Передсесійний англійська: короткий інтенсивний курс академічного англійської мови для студентів, які починають програму отримання диплома в Королівському університеті в Белфасті і які повинні вдосконалити свою англійську мову.
Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... Детальніше

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. Згорнути