Кандидат екології, духовності та релігії

Загальні відомості

Опис програми

Екологія, духовність та релігія

Екологічні виклики XXI століття є кризою цінностей та свідомості. Темпи глобальних змін вимагають розуміння процесу, за допомогою якого людство вийшло на цей перехрестя в історії планети. Вища освіта в галузі екології, духовності та релігії дозволяє учням розвивати знання та мудрість для реагування на екологічну кризу з інтегральних та міждисциплінарних перспектив.

Наша програма зосереджена на вихованні громади, яка зацікавлена ​​у відродженні людських відносин із землею та вивченні перехресть екологічної душевності, екологічної справедливості, традицій корінних народів та еко-фемінізму. Світові релігійні та духовні традиції дають глибоке уявлення про стан людини, а також глибокі вчення про те, як люди повинні співвідноситись один з одним та навколишнім середовищем. Студенти отримують навички та розуміння, щоб трансформувати практику, світогляд та свідомість на службу більш справедливого, стійкого та процвітаючого планетарного майбутнього. Основний факультет є засновниками у галузі релігії та екології, формуючи глобальний діалог, що зв'язує духовність та космологію з екологією та стійкістю.

Про програму

Ступінь з екології, духовності та релігії підготує студентів до кар'єри в галузі викладання, письма, громадських організацій та некомерційних організацій, серед інших професій.

Докторська програма включає в себе два роки курсових робіт, плюс іспити та дисертації.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Згорнути