Кандидат економічних наук про Землю та Землю

Загальні відомості

Опис програми

Lehigh University EES Graduate Students

Кафедра пропонує магістра та кандидатів наук. ступенів з наук про землю та навколишнє середовище. Ступінь MS заснована на дисертації. Інтереси та програми факультету зосереджуються на науках про Землю, екології та екології. Можливості досліджень включають як лабораторні, так і орієнтовані на місця дослідження.

Основні моменти програми

 • Сильний науково-дослідний факультет із наук про Землю, природокористування та екології.
 • Діяльність з підвищення кваліфікації є невід'ємною частиною доктора філософії. програма.
 • Аспіранти отримують відомче фінансування професійних подорожей та польових робіт.
 • Можливості працевлаштування в консалтинговій галузі з питань науки про Землю, державних і федеральних геологічних дослідженнях та наукових колах.

Департамент

Кафедра ЄЕС пропонує дипломну програму, пов'язану з національно відомими дослідженнями в ключових галузях науки про Землю та навколишнє середовище. Наш міжнародно визнаний викладач тісно співпрацює зі студентами над їх дослідницькими проектами та пропонують залучення та передові випускні курси. Активні дослідницькі дискусійні групи, щотижневі відомчі обіди та семінари та щорічний науковий симпозіум для аспірантів сприяють широкій дискусії, співпраці та динамічному інтелектуальному середовищу.

Навіщо вибирати Lehigh?

У нас є цілеспрямована, орієнтована на місця випускна програма, пов’язана з національно відомими дослідженнями в ключових областях системи Землі. У цей час посилення уваги до мультидисциплінарної науки, ми вважаємо, що наша програма є прекрасним способом для отримання аспірантури та мандатів. Наш добре фінансований, добре пов'язаний факультет, як правило, тісно співпрацює з кількома студентами одночасно над їхніми дослідженнями, чого може не вистачати у великих програмах. Дипломна робота в ЄЕС позначена:

 • Персоналізована увага.
 • Зосереджені, добре фінансувані дослідницькі групи.
 • Різноманітна інтелектуальна обстановка.
 • Легкий доступ до передового обладнання.
 • Увага до кар’єрного розвитку.
 • Хороші шанси на роботу після закінчення навчання.

Чи відвідувати аспірантуру, що вчитися та куди йти - важливі питання. Ви повинні прийняти обережне рішення та налаштувати свій вибір під ваші потреби, цілі та інтереси. У вас дійсно багато доступних варіантів, і вони можуть здатися непосильними, але гарна новина полягає в тому, що ви, ймовірно, можете знайти програму, яка добре підходить. Переглянувши цей веб-сайт, ви побачите, що у нас проводиться дуже цікаве дослідження у багатьох областях екології, природокористування та геології, і ми пропонуємо і доктор наук. ступінь, а також сувора MS, заснована на дипломній роботі. Якщо це звучить добре, подумайте про приєднання до нас для вашої дипломної роботи!

Ми пропонуємо градуси

EES пропонує і MS, і Ph.D. ступенів з наук про землю та навколишнє середовище. Під широким парасолькою "Земні системи" студенти проводять фундаментальні дослідження у багатьох піддисциплінах екології, природокористування, біогеохімії, геології, геохімії та геофізики. MS вимагає щонайменше 24 кредитних годин курсової роботи, загалом 30 кредитів, і теза, яку ми очікуємо, що вона буде публічною. Кандидат наук. вимагає додаткових кредитних годин (залежно від рівня вступу) та, звичайно, дисертації, на шляху до якого є два іспити, призначені для оцінки відповідно вашої загальної підготовки (кваліфікаційного іспиту) та вашої спеціалізованої експертизи, що стосується вашої дисертації пропозиція (захист пропозиції).

Прийом

Прийом відкритий: осінь / весна

Кінцевий термін огляду на розгляд заявок: 1 січня

Весняний термін розгляду заявок: 1 листопада

Контактна інформація

Роберт Бут, випускник директора
Електронна пошта: rkb205@lehigh.edu
Номер телефону: 610-758-6580

Вимоги до прийому

 • 2 обов'язкових листів.
 • Необхідні загальні тестові бали GRE.

Міжнародні претенденти

Міжнародні абітурієнти зобов’язані продемонструвати знання англійської мови, рівні рівних вимогам студентів, які шукають ступінь. Усі міжнародні претенденти, рідна мова яких не є англійською, повинні скласти тест TOEFL та подати бали.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути