Кандидат економічних наук та фінансів

Загальні відомості

Опис програми

Програма зосереджена на економічній теорії та її застосуванні в економічному та фінансовому аналізі. Програма фокусується на моделюванні та аналізі економічних процесів та поведінки економічних агентів, використовуючи сучасну мікроекономіку, макроекономіку, економетрику, економетрику та фінанси. Докторська програма має на меті підготувати висококваліфікованих та навчених експертів для наукових кіл, міжнародних організацій, фінансового сектору, а також для інших галузей.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Критерії застосування:

 • Завершення магістерської програми.
 • Позитивне схвалення приймальної комісії.

Кінцевий термін подання заявки - 30. 4. 2019.

У разі подання заявки, будь ласка, надсилайте заявку з необхідними додатками поштою поштою до Марі Становської (marie.stanovska@fsv.cuni.cz), Студійний відділ Карлового університету, факультет соціальних наук, Сметаново набрезі 6, 110 01 Прага 1, Чеська Республіка.

Будь ласка, оберіть мову навчання: англійська, та навчальна програма: економіка, при заповненні анкети.


Необхідні вкладення такі:

 • Сертифікати післядипломної освіти.
 • Стенограма підготовки студентів і аспірантів (перелік курсів і класів).
 • Curriculum Vitae (структурований, з переліком публікацій).
 • Докази передових знань англійської мови (за наявності).
 • Дисертаційний дослідницький проект (мінімум 3 сторінки).
 • Тези доповідей (макс. 200 слів).


Рекомендовані вкладення:

 • Один рекомендаційний лист майбутнього керівника, бажано пов'язаний з Інститутом економічних досліджень факультету соціальних наук Карлового університету.
 • Один рекомендаційний лист академіка.
 • Будь-які додаткові відповідні документи (наприклад, сертифікати мовних навичок). Комітет прийому може або не може врахувати ці питання.


Специфікація для академічних рекомендаційних листів:

 • Обидва рекомендаційні листи додається до заявки, а також надсилаються електронною поштою директорові аспірантури Інституту економічних досліджень Факультету соціальних наук Карлового університету, професора Евжен Коченда (evzen.kocenda@fsv.cuni.cz) і в копії адміністратору процесу подання заявки, Jan Žáček (jan.zacek@fsv.cuni.cz).
 • Лист майбутнього керівника повинен підтвердити готовність бажаного академічного економіста, пов'язаного з IES, бути керівником заявника у випадку успішного подання заяви.
 • Другий лист повинен бути написаний академіком, який може забезпечити академічну та професійну оцінку заявника.
 • Очікується, що плата за навчання становитиме 500 євро за навчальний рік.

Вступний іспит не є частиною процесу вступу. Передбачається, що заявник має професійні знання на рівні випускника магістерської програми IES. Приймальна комісія веде технічні дебати щодо якості заявника. Комітет оцінює документи, подані заявником, особливо якість та тему пропозиції (максимум 50 балів). Комітет також оцінює мотивацію та загальну підготовку заявника для дослідження (макс. 25 балів) та його / її проактивне ставлення до консультацій з пропозицією щодо дослідження з його / її потенційним керівником, включаючи згоду майбутнього наглядового органу, щоб стати наглядачем заявника у разі успішного прийому (максимум 25 балів). Заявник може отримати макс. 100 балів. Приймальна комісія може вимагати додаткові документи, якщо це необхідно. Кінцевий ліміт прийому заявників встановлюється деканом факультету соціальних наук Карлового університету з урахуванням кількості заявників та можливостей факультету.


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки:


Перспективи кар'єри

Випускники чотирирічної докторської програми з економіки та фінансів є досвідченими фахівцями з економічної та фінансової теорії та їх застосування. Випускники володіють математичними та статистичними основами економіки та фінансів і знайомі з найсучаснішими знаннями та методами в мікроекономіці, макроекономіці, економетриці та фінансовій теорії. Випускники можуть застосовувати свої знання в різних сферах своїх інтересів, включаючи економічну політику, фінансові ринки, міжнародну економіку, корпоративні фінанси, поведінкову економіку, право та економіку. Випускники можуть проводити незалежні дослідження, а також аналітичну роботу в наукових колах, уряді, міжнародних інституціях, фінансовому секторі та бізнесі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Social Sciences (FSV UK) is a part of one of the oldest universities in the world which was founded in 1348 by Holy Roman Emperor Charles IV. Shortly after the establishment in 1990, F ... Детальніше

The Faculty of Social Sciences (FSV UK) is a part of one of the oldest universities in the world which was founded in 1348 by Holy Roman Emperor Charles IV. Shortly after the establishment in 1990, FSV UK became a regional centre of teaching and research in economics, sociology, political science, international relations, area studies, media studies and journalism. Згорнути