Кандидат економічних наук і економіки підприємств

Загальні відомості

Опис програми

Форма навчання: повний робочий день або дистанція

Тривалість навчання: 4 роки (8 семестрів)

Вступний іспит: керує комітетом, призначеним науковою радою відповідної навчальної програми та призначається деканом факультету. Вступний іспит складається з наукової дискусії, усного інтерв'ю, що підтверджує знання англійської мови та другої іноземної мови глобального використання, та стенограми записів попередніх університетських студій.

Профіль випускника

Передбачається, що випускник вивчає теоретичні основи галузі, основні методи наукової роботи в галузі вивчення та основні форми постійного збору світових знань у галузі навчання для безперервного навчання. Випускники повинні мати можливість розробляти описові та нормативні економічні моделі економічних процесів на макро та мікроекономічному рівні та збирати відповідні документи, необхідні для їх оформлення. Крім того, здатність узагальнення наукових знань у формі економічних законів передбачається разом із їх застосуванням при інтерпретації конкретних економічних завдань з метою сприяння сталого розвитку. Випускники повинні мати можливість самостійно працювати над вирішенням серйозних економічних проблем, включаючи охорону навколишнього середовища на галузевому та корпоративному рівні в аграрному секторі як невід'ємну частину національної економіки. Випускники повинні керувати альтернативними підходами для вирішення економічних проблем як на рівні бізнесу, так і на корпоративному рівні, і бути здатними підтримувати міждисциплінарний синтез, що підтримує оптимізацію економічних дій та процесів сталого розвитку.

Цілі навчальної програми

Метою навчальної програми є наукова освіта висококваліфікованих фахівців у галузі економічних процесів на рівні підприємств та галузей, оснащена цілеспрямованими міждисциплінарними знаннями. Випускники запропонованої програми навчання, ймовірно, знайдуть роботу в наукових та науково-дослідних установах, університетах, урядових установах та установах ЄС, міжнародних організаціях, національних та наднаціональних підприємствах та компаніях, бізнесах, орієнтованих на послуги та консультування, або в банківському та фінансовому секторах. Міждисциплінарний характер дослідження також дозволить забезпечити складну інтеграцію та високий ступінь адаптованості випускників до змін на ринку праці.

106063_Sloup-030.jpg

Структура навчальної програми

Тривалість навчання - чотири роки, що забезпечує достатньо часу для досліджень студентів та опрацювання високоякісної докторської дисертації. Великий акцент у навчальному навантаженні навчальної програми Секторальна економіка та економіка підприємств приділяється дослідницькій роботі студентів. Такий акцент проектується також на кількість та структуру основних обов'язкових іспитів. Окрім іспитів з англійської та другої іноземних мов, кандидат наук. студент повинен скласти іспит, пов’язаний з основним предметом факультету та основним предметом галузі та іспит з предметів, що стосуються теми дисертації та її опрацювання. Окрім цих основних галузей навчання, факультет пропонує ряд інших курсів для забезпечення очікуваного рівня знань випускника. Ця структура дозволяє студентам концентруватися в основному на своїх дослідженнях, що призводять до якісної докторської дисертації.

Частина навчального плану є обов'язковим методологічним семінаром. Його завдання - забезпечити студентів необхідними знаннями про методи та техніку наукової роботи. Метою цього семінару є підвищення якості докторських дисертацій.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

The Czech University of Life Sciences is a public university (according to Act No. 111/1998 Coll. on universities). Currently, there are 27 public universities and 2 state universities in the Czech Re ... Детальніше

The Czech University of Life Sciences is a public university (according to Act No. 111/1998 Coll. on universities). Currently, there are 27 public universities and 2 state universities in the Czech Republic. Згорнути