Кандидат економічних наук

Загальні відомості

Опис програми

economics

Департамент економіки підкреслює як викладання, так і дослідження, і бачить їх взаємно зміцнюючими. Члени факультету заохочуються до участі у важливих дослідженнях, які ведуть до публікації в провідних міжнародних журналах. Членам факультету також рекомендується застосовувати суворі методики для місцевих економічних питань, які мають високу академічну цінність.

Члени факультету в кафедрі високо оцінюються, і їх досягнення формально визнаються в ряді досліджень з продуктивності в alt = "економічних досліджень. У 2012 році Академічний рейтинг всесвітніх університетів, проведений Шанхайським університетом Jiaotong, посідає кафедру № 1 в Азії та № 48 у світі. Також у 2012 році EDUNIVERSAL рейтинг кращих майстрів оцінив департамент № 1 у Далекому Сході Азії.

Центр економічного розвитку був створений у 1995 році за підтримки Департаменту. Її метою є підтримка досліджень щодо процесу економічного розвитку, з акцентом на економічний розвиток Великого Китаю та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Деякі з членів кафедри є активними у багатодисциплінарному Центрі експериментальних бізнес-досліджень школи.

Доктор філософії Програма - це науково-орієнтована навчальна програма. Він призначений для того, щоб дозволити студентам зосередитися у спеціалізованій галузі та надати їм можливість виконати оригінальні фундаментальні дослідження в цій галузі. Програма готує студентів до викладацької та / або дослідницької кар’єри в університетах, науково-дослідних установах, бізнесі та уряді.

Доктор філософії Програма зосереджена на оригінальних дослідженнях студента, але також вимагає курсової роботи. Докторанти переходять від прийому до програми до кандидатури на здобуття наукового ступеня, а потім до захисту дисертації. Кожен має керівника дисертації, який контролює дослідження студента. Студенти отримують кандидатуру, успішно склавши кваліфікаційний іспит. Очікується, що студент денної форми навчання, який успішно працює, зможе здобути ступінь доктора філософії. ступінь за чотири роки. Перші два роки програми, як правило, присвячуються курсовим роботам, що призводить до основного польового обстеження та наукової роботи. Після цього студент почне писати дипломну роботу.

Дослідження Foci

Окрім мікроструктури = "економіка, макроекономіка" та "економетрія", дослідницькі напрямки відділу зосереджені на: економічному зростанні та розвитку, промисловій організації, міжнародній економіці, "економіці", економіці Китаю, експериментальній та поведінковій "економіці" та праці alt = "економіка".

economics

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представив докази задовільної роботи на рівні аспірантури на денній основі принаймні один рік або на умовах неповної робочої дати принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Переглянутий тест на передачу паперу TOEFL: 60 (загальна кількість балів для розділів читання, аудіювання та письма)
  • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути