Кандидат економічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат економічних наук

Нормальна Тривалість: 3 або 4 роки (повний робочий день)

Місце: Гонконг

Маючи 13 постійних академічних співробітників, економічний факультет великий за стандартами Lingnan. Її члени в усіх країнах проводять аспіранти з провідних університетів на міжнародному рівні, і тепер вони враховують всесвітньо відомий вчений з міжнародної економіки професор Марк Розенцвейг як його відомий ад'юнкт-професор (щороку проводяться два тижні з нами). Професор Розенсвайг - професор міжнародної економіки Франк Алтчул і директор Центру економічного зростання Єльського університету. Департамент економіки пробиває вагу над дослідженням, оскільки він був оцінений серед 2-трьох найвищих економічних департаментів у Гонконгу в останньому дослідженні, проведеному урядом SAR у Гонконгу (2006 р.), Який склав 94,13% проти в середньому 76,72% у бізнесі та економіці університетів Гонконгу в цілому. Не менш важливі для наших студентів-дослідників, Департамент проводить постійні ряд провідних вчених з усього світу для коротких візитів та семінарів.

Дослідження та експертиза Департаменту економіки охоплюють широкі сфери економічної теорії та емпіричної та політичної роботи - у галузі міжнародної економіки, фінансів та торгівлі, політики конкуренції, ринків праці, житлової та медичної політики, екологічної економіки, проблем старіння та економіки населення. Публікації співробітників відділу економіки з’являються у провідних журналах з економіки та фінансів, таких як Econometrica, Journal of Financial Economics, Journal of Financial and кількісний аналіз, Journal of Economic Theory, Review of Economic Studies, International Economic Review, Економічний журнал, Європейський економічний огляд, Журнал публічної економіки, Економічний журнал Ранд та Журнал міжнародної економіки.

Методи застосування

Кандидати можуть звернутися із заявою про участь у програмі доктора філософії двома способами:

1. Подайте заявку на отримання аспірантури за програмою стипендій аспірантури Гонконгу (HKPFS)

Видатні та геніальні претенденти можуть подати заявку на прийом через HKPFS до 2 грудня 2019 року (час у Гонконгу - 12:00 полудня) . Переможцям стипендії буде надано стипендію із щомісячною стипендією 25 800 доларів США * та відмовились від повної плати за навчання за перший рік навчання. Студенти, які претендують на здобуття стипендії та не отримують стипендію, все ще можуть бути розглянуті для регулярних кандидатських місць у Лінгнані.

(1 долар США = 7,8 долара США).

(* ставка на 2019-20 роки, підлягає щорічному перегляду)

Щоб подати заявку на вступ, будь ласка, подайте первинну заявку в Систему прийому RGC за адресою www.rgc.edu.hk/hkphd у період з 1 вересня по 2 грудня 2019 року (час у Гонконгу 12:00 полудня) . Кожному заявнику присвоюється довідковий номер. Потім від заявника потрібно подати повну заявку безпосередньо в електронну систему Лінгнана за адресою www.ln.edu.hk/admissions/applyonline 2 грудня 2019 року (час у Гонконгу, 23:59) . Пізні заявки НЕ розглядаються.

2. Подайте заявку на отримання PhD програми безпосередньо

Кандидати можуть також просити вступити до кандидатських програм, звернувшись безпосередньо до університету. Студенти денної форми навчання, як правило, забезпечуватимуться аспірантурами. Аспірантура для аспіранта становитиме 17 390 доларів США / місяць *.
* Підвищувати до 17 730 доларів США / місяць після підтвердження кандидатури. (тариф на 2019-20 роки з урахуванням щорічного огляду)

Університет запрошує заявки з 1 листопада 2019 року по 24 січня 2020 року . Кандидати можуть подати заявку в режимі он-лайн через www.ln.edu.hk/admissions/applyonline. Для детальної інформації відвідайте www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad.

Загальні вимоги до прийому

 1. Заявник на вступ до кандидата на отримання ступеня кандидата наук має, як правило:
  a. скласти ступінь магістра, присуджена вищим навчальним закладом, визнаним для цієї мети університетом; або
  б тримати відповідну ступінь бакалавра з відзнакою першого чи другого класу або за еквівалентним стандартом і зареєструватися в програмі навчання для отримання ступеня магістра в визнаному вищому навчальному закладі протягом щонайменше одного року та мати докази досягнень досліджень; або
  с отримали еквівалентну кваліфікацію a) або b) вище; або
  д. надали задовільні свідчення академічного та професійного досягнення.
  Примітка. Випускники першої ступені, які мають перевірену кваліфікацію досліджень або досвід, можуть бути допущені безпосередньо до докторантури лише під винятковими обставинами. Зазвичай кандидат без ступеня магістра не буде допущений до аспірантури, і він / вона повинна зареєструватися як ступінь магістра в першій інстанції.
 2. На додаток до вищезазначеного, абітурієнт, ступінь якого не є у вищому навчальному закладі в Гонконзі чи в англомовній країні, повинен отримати мінімальний бал 550 (тест на паперовій основі) або 79 (тест на базі Інтернету) в Тесті Англійська мова як іноземна (TOEFL), або бальна оцінка 6,5 або вище в Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS), або еквівалентний бал у визнаному тесті, або еквівалентна кваліфікація для підтвердження його / її володіння мовою, яка буде розглядатися в кожному конкретному випадку. Кандидати повинні виконати додаткові вимоги, якщо такі є, встановлені програмами, до яких вони подають заявку на вступ.
  [Примітка. Для кваліфікації IELTS та TOEFL для вступу до 2020-21 рр. І далі університет приймає лише результати, які знаходяться в терміні дії, а саме. 2 роки, з моменту подання заявки на вступ до конкретної групи споживачів.]
 3. Для вступу до Lingnan PhD програми через HKPFS, RGC передбачав, що для заявника з не англомовного університету, якщо він / вона не надає докази того, що англійська мова є мовою навчання для всіх курсів для вступу кваліфікації (його) / її запропоновану програму PhD, вона зобов'язана приєднати підсумки TOEFL чи IELTS у програмі PhD. Ця вимога (обов'язкове подання результатів TOEFL / IELTS) може бути звільненою від заявників, для яких запропоновані кандидатські дисципліни спеціально розроблені не англійською мовою, наприклад, китайською мовою. Проте заявники все ще повинні відповідати мовним вимогам університету, як це передбачено в пункті 2 вище.

Спеціальні вимоги до вступу в програму

Замість іспитів TOEFL та IELTS, заявник може подати результати з результатів тесту "Схоластичний атестат" (SAT), GRE, GMAT, члена інституту лінгвістів (MIL) або англійського іспиту (CET) Китайської Народної Республіки, або еквівалентну кваліфікацію, що підтверджує його мову, яка буде розглядатися в кожному окремому випадку.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Детальніше

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Згорнути