Кандидат економічних наук

Загальні відомості

Опис програми

 • Тривалість (роки): 3
 • Нагороджений кваліфікацією: доктор філософських наук у галузі ділового адміністрування
 • Рівень кваліфікації: докторантура (3-й цикл)
 • Мова інструкції: англійська та грецька
 • Режим навчання: повний або неповний робочий день
 • Мінімальний кредит ECTS: 180

Профіль Програми

Дослідницька програма доктора філософії (доктор філософії).

Ступінь охоплює активний стиль навчання за участі, а учасники заохочуються до розробки знань та навичок за допомогою групових та індивідуальних проектів, починаючи від подання власної роботи до активних завдань критики.

Докторський ступінь містить лише один курс: науково-дослідна філософія, методологія та методи. Модуль, що навчається, надає постійні вказівки щодо роботи, що виконується. Це допоможе підтримати досягнення відповідних стандартів, де робота розробляється та обговорюється як постійний і повторюваний процес між кандидатом та лекціями. Після цього студенти повинні продовжувати, заповнюючи та подаючи остаточне завдання для оцінки. Крім того, кандидат 803 (курс філософії досліджень, методології та методів) має оціночну презентацію (відбувається перед факультетом і класом) та присвоєння. Це гарантує, що студенти отримують всю необхідну підтримку та керівництво. Очікується, що навчальний курс буде оцінюватися завдяки присвоєнню 7500 слів у довжину, після чого буде написано дисертацію, що складається приблизно з 80 000 слів (включаючи частину з присвоєння з навчального курсу).

Студенти можуть попросити пройти додаткові курси з магістерських програм, в залежності від його потреб, за погодженням з наглядовою групою.

Кар'єрні перспективи

Н / З

Доступ до подальших досліджень

Н / З

Оцінка

Студенти повинні пройти всі оцінені робочі вимоги програми (презентація, призначення, остаточне схвалення пропозиції, дипломна дипломна робота). Немає письмового іспиту. Студенти повинні проходити щорічну оцінку з ДПК.

Випускні вимоги

Успішно завершите вимоги програми та пройдете перевірку віва.

Результати навчання

 1. Розробити значний внесок у теоретичні знання та практику;
 2. Забезпечити розуміння методів дослідження та досліджень, зрозуміти роль незалежного дослідника, здатного розробляти і проводити добре продуманий план досліджень, спрямований на досягнення поставленої мети та цілей;
 3. Створюйте, інтерпретуйте та застосовуйте знання через наукові дослідження, які заслуговують публікації;
 4. Отримати та продемонструвати розуміння значної частини знань на передньому краї поточних бізнес-концепцій та процесів;
 5. Концептуализація, розробка та впровадження суттєвого дослідницького проекту, що породжує нові знання, що сприяють теорії та практиці;
 6. Розробка та впровадження відповідних дослідницьких філософій, методологій та методів.

Стипендії - фінансова допомога

Університет пропонує стипендії та фінансову допомогу студентам на денній формі у формі академічних стипендій за заслуги, фінансової допомоги, стипендій на випадок стипендій та навчальних програм для навчання в університеті.

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Згорнути