Кандидат економічних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Маючи стипендію на повний робочий день у Вищому центрі DIW

Інститут

Німецький інститут економічних досліджень (DIW Берлін) - один з провідних економічних науково-дослідних інститутів Німеччини. Ми є незалежним, некомерційним інститутом, який займається економічними дослідженнями, сервісом та консультаціями щодо політики. Окрім тісної співпраці з університетами Берліна та Бранденбурга, ми також беремо участь у міжнародних академічних мережах.

Позиція

Докторант економіки

Випускний центр DIW (GC) при Німецькому інституті економічних досліджень вітає заявки висококваліфікованих аспірантів з усього світу для вступу до його структурованої докторської програми з економіки.

Метою вищого центру DIW є надання видатним докторантам дослідницького середовища та навчальної структури, яка зразково розвиватиме їх таланти. Це забезпечує їм глибоке розуміння економічних та соціальних процесів, одночасно пропонуючи їм можливість застосувати свої знання в професійному дослідницькому середовищі одного з провідних економічних аналітичних центрів Німеччини.

Випускний центр пропонує 5-річну програму поглибленого навчання з економіки, що веде до здобуття ступеня кандидата наук. з одного з університетів Берліна. Студент пройде навчальну програму курсових робіт високого рівня та пройде стажування на робочому місці в дослідницьких відділах DIW Berlin. Дослідження студентів повинні бути зосереджені на теоретичних та / або прикладних темах в галузі економіки та суміжних соціальних наук. І освіта, і дослідження в GC мають сильний емпіричний компонент. Доктор філософії освіта також включає спонсоровані стажування в престижних установах, таких як Міжнародний валютний фонд, Світовий банк та міністерства.

Після успішного завершення програми студенти подаватимуть низку статей до наукових журналів, що рецензуються. Вони отримають сертифікат, що підтверджує участь разом із докторським ступенем.

Випускний центр DIW пропонує чотири роки фінансування та виплачує стандартну стипендію в розмірі 1200 євро на місяць. Після закінчення першого курсу докторанти розподіляються до наукових відділів інституту. Дослідницькі посади пропонуються залежно від обсягу досліджуваних проектів.

Вимоги

Заявники повинні мати ступінь магістра або диплом з економіки, щоб подати заявку на програму економічного навчання. Ступінь з інших суміжних галузей (таких як цивільне будівництво, статистика чи кількісні соціальні науки) також може відповідати вимогам програми, якщо заявник має достатній досвід в галузі економіки.

Кандидати, рідною мовою яких не є англійська, повинні продемонструвати володіння англійською мовою, якщо вони не мають диплом університету в англомовній країні або не можуть задокументувати принаймні один рік навчання в англомовному університеті. Достатнім доказом хорошого володіння англійською мовою є високий бал на тестах TOEFL або IELTS. Знання німецької мови не є необхідною вимогою для успішного подання заяв, але студентам пропонується вчитися та вдосконалювати свої навички.

Кінцевий термін подання заявки: 15 лютого 2021 року.

Порядок подання заявки та додаткова інформація: https://www.diw.de/uk/diw_01.c.619412.en/graduate_center.html

Контакт: Даніела Сентемеро

Співробітник заявок

Випускний центр DIW

Електронна адреса: gradcenter@diw.de

Телефон: +49 30 89789-547

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the ... Детальніше

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the expansion of the national and international research data infrastructure in the social and economic sciences. DIW Berlin is a member of the Leibniz Association and operates exclusively for non-profit scientific purposes. Згорнути