Кандидат економічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук в економіці

Метою цієї кваліфікації є розвиток розвинених компетенцій щодо оволодіння, інтерпретації, розуміння, аналізу та застосування економічних моделей. Кандидат-претендент повинен показати свідчення оригінальної та незалежної наукової роботи. Потенційні студенти повинні підготувати пропозицію щодо дослідження за погодженням із членом Школи економіки та економетрії. Після прийняття рішення про те, що пропозиція була прийнята, потенційним студентам буде дозволено зареєструватися на здобуття наукового ступеня.

Markus Spiske / Pexels

Кандидат наук (Економіка: зі спеціалізацією в галузі промислового розвитку)

Метою цієї кваліфікації є розвиток розвинених компетенцій щодо оволодіння, інтерпретації, розуміння, аналізу та застосування економічних моделей. Кандидат-претендент повинен показати свідчення оригінальної та незалежної наукової роботи. Потенційні студенти повинні підготувати пропозицію щодо дослідження за погодженням із членом Школи економіки та економетрії. Після прийняття рішення про те, що пропозиція була прийнята, майбутньому студенту буде дозволено зареєструватися на здобуття наукового ступеня.

Кандидат наук (Економіка: зі спеціалізацією в галузі інновацій)

Метою цієї кваліфікації є розвиток інтелектуальних та спеціалізованих компетенцій, а також практичних навичок набуття, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування інноваційних принципів у сфері публічної політики. Крім того, кандидат додатково підтримує просунутий рівень з точки зору досліджень, аналізу, інтерпретації та розуміння галузі інноваційних досліджень.

Кандидат наук (Економіка: зі спеціалізацією місцевого економічного розвитку

Мета кандидата наук. (Місцевий економічний розвиток) (LED) - це розвиток здатності до концептуалізації нових науково-дослідних ініціатив та створення нових знань чи практик у сфері місцевого економічного розвитку. Програма забезпечить кандидатам науково-дослідницького потенціалу високого рівня та зробить вагомий та оригінальний академічний внесок у галузі місцевого економічного розвитку.

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

Зв'язатися

Пан Натаніель Мудзунга
Тел: 011 559 2522
Електронна пошта: nathanielm@uj.ac.za

Пані Шарлін Елофф
Тел: 011 559 2033
Електронна пошта: celoff@uj.ac.za

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути