Кандидат економічних та організаційних соціології

&nbsp

Кандидат економічних та організаційних соціології був створений факультет Лісабонського технічного університету в 1991 році і адаптована до європейської зони вищої освіти у 2009 році. Це 3-й цикл Курс дає високу якість академічної підготовки в економічні та організаційні соціології і виробляють оригінальні дослідження в цій області. Курс викладається у науковому співробітництві з Інститутом соціальних наук університету Лісабона (ICS / UL) та факультет соціальних і гуманітарних наук з Нового університету Лісабона (FCSH / УНЛ).

&nbsp

&nbsp

Host центрів


Досліджень, проведених в центрах ISEG дослідних забезпечує важливу підтримку для студентів у програмах PhD.


Для економічного і організаційного соціології кандидат головним дослідницьким центром є приймаючою SOCIUS - дослідний центр з проблем економічного і організаційного соціології (Центр досліджень в галузі економічних і організаційних соціології). SOCIUS є науковий підрозділ акредитованих Фондом науки і технології (ПКТ), який, починаючи з 1999 року, був класифікований як "відмінно" з плюрі-річної програми фонду для фінансування досліджень і розробок підрозділів. Його основна сфера наукової діяльності, економічних та організаційних соціології, розглядається в його найширшому сенсі, на користь численні точки дотику між сучасною соціології та економіки, поряд з іншими соціальними науками, які беруть участь у дослідженні економічних та організаційних реальності.

&nbsp

&nbsp

Хто кандидат економічних і організаційних соціології?


Всі особи, зацікавлені в отриманні вищої академічної підготовки і проводить дослідження з метою вироблення робочих місць у державному секторі, приватному секторі, або некомерційний сектор, ні в міжнародному або національному контексті. Кандидат закінчення дозволить студентам працювати в галузі викладання і досліджень повідомлення, управлінські та керівні посади в організаціях, консультації, навчання, дослідницькі проекти, журналістика, планування, розробки проектів, державного планування політики та оцінки, і соціальних проектів і політики.

&nbsp

Як курс структуровані?


Кандидат економічних та організаційних соціології є трирічна програма, у якій студенти повинні отримати в цілому 180 ECTS (кредитів), що відповідає три роки повного робочого часу. Вона включає в себе:

&nbsp

1-й рік


• Підвищення кваліфікації Семінари (40 ECTS)
• Дослідження Семінари (20 ECTS)

&nbsp

2-й і 3-х років


• Дисертація (120 ECTS)


Мета передових навчальних семінарів полягатиме в подальшому знання в темах, які відносяться до наукової галузі економічних і організаційних соціології, а також методології дослідження. Вони будуть проводити навчання персоналу ISEG - SOCIUS та інших дослідних підрозділів - окрім викладацького складу з інших португальських і іноземних університетів. Деякі з цих семінарів полягає в основних навчальних модулів, у той час як інші тематичні конференції зазначено в рік. Деякі семінари будуть проходити в ICS / UL і FCSH / UNL.


Дослідницький семінар буде служити для представлення і обговорення окремих докторської проектів. Докторанти повинні представити дипломний проект, з яким вони застосовуються для доктора до кінця другого семестру першого навчального року, і представити результати поточних досліджень один раз на рік, в ході подальшого навчального року .

&nbsp

Хто може подати заявку?


Будь проведення ступінь магістра в галузі соціології, економіки, менеджменту та інших соціальних наук вважається адекватним науковим комітетом, і будь-який, показані можливості для виконання програми.


Студенти, які отримали середній бал 16 і більше (з 20) або, в особливих обставинах, студентів, чий середній бал нижчий, ніж 16, але продемонстрували відповідної наукової підготовки або професійного досвіду можуть також застосовуватися.

&nbsp

&nbsp

Які критерії використовуються для вибору кандидатів?


Науковий комітет по докторській програмі будуть обирати кандидатів на основі наступних критеріїв:


• ступінь магістра і його підсумкової оцінки
• Перший цикл (бакалаврат) ступеня (ЦПД) і її підсумкова оцінка
• Академічні та досвід роботи за спеціальністю
• Дослідження пропозицію

Заявки на Кандидат економічних та організаційних соціології в режимі онлайн на веб-сайті ISEG. Претенденти повинні надати докази того, що вони відповідають вимогам прийому. Вони також повинні докласти досліджень пропозиції для їх докторської дисертації проекту. Прийняття заявником залежить від оцінки їхньої академічної та професійний досвід і затвердження пропозицій з наукових досліджень. Прийнято заявників буде призначений керівник і бути інтегрованими в SOCIUS в якості приймаючої науково-дослідний центр.

&nbsp

&nbsp

Коли і як я можу подати заявку?


Крайній термін подачі заявок на перший етап є 10 травня.


Заява в режимі онлайн на веб-сайті ISEG, де всі деталі необхідну інформацію і документи подати для вступу в програму дані. Заявники будуть проінформовані про успіх їх застосування на 17 травня. Заявники, які приймаються на першому етапі мають офіційно зареєструватися для участі у програмі на 27 травня.


Крайній термін подачі заявок на другому етапі 14 липня, і заявники будуть повідомлені про успіх їх застосування на 19 липня. Кандидати визнав на другому етапі мають офіційно зареєструватися на програму до 30 липня. Кандидати зізнався в перший і другий етапи повинні заявки від 1 до 15 вересня.


Там може бути третя фаза застосування з 1 по 15 вересня. У цьому випадку заявники будуть проінформовані про успіх своїх додатків на 17 вересня, і обидва реєстрації в програмі і заявки на участь в класах буде між 20 і 24 вересня.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 5 інших курсів в ISEG - Lisbon School of Economics & Management »

Цей курс Кампус засновані
Duration
3 Років
Денне навчання
Price
7,000 EUR
Стипендія доступна
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date