Кандидат електричних та електронних технологій

Загальні відомості

Опис програми

Електротехнічні та електронні інженерні технології

Кафедра електротехніки та електроніки спеціалізується на програмах комп'ютерних систем та технологіях електротехніки.

Обов'язки

Техніки з комп'ютерних систем надають професійну, технічну та розвивальну підтримку компаніям з комп'ютерною індустрією. Вони використовуються в інженерних, комунікаційних та обробних та контрольних середовищах. Обов'язки включають розробка апаратних засобів, інженерія програмного забезпечення, включаючи програмування, технічне обслуговування мережі, дизайн та розробку вбудованих систем.

Електротехнічна та електронна інженерія

Інженери-електрики переймаються використанням електроенергії для передачі енергії, тоді як Електронні інженери переймаються використанням електроенергії для передачі інформації. Інженери-електрики проектують, виготовляють, встановлюють та керують системами та установками, які генерують або використовують електричну енергію. Вони задіяні в полях або системах управління. Кафедра активно займається інформаційними ініціативами та розробкою випускників, які мають здатність вирішувати складні інженерні проблеми.

type type type

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

'

Вимоги до вступу та критерії відбору:

Затверджений ступінь магістра з інженерних наук або аналогічний затверджений ступінь на рівні магістра або рівня еквівалентної кваліфікації 9. Остаточний вступ до програми буде надано лише після успішної презентації дослідницького семінару через шість місяців після зарахування. Теми досліджень також повинні прийматися та затверджуватися керівниками факультету та, нарешті, сенатом або виконавчим комітетом Сенату університету.

Тривалість програми:

  • Повний робочий день: 2 роки
  • Неповний робочий день: 3 роки

Контактні дані:

Ім'я: пані Дуду Каньї / Тел: 011 559 2109 / Електронна пошта: febehd@uj.ac.za

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути