Кандидат електроніки та комп'ютерної інженерії (концентрація нанотехнологій)

Загальні відомості

Опис програми

electronic eng

Потужність вперед і зробити ваші аспірантури дійсно розраховувати на кафедру електронної та комп'ютерної техніки . Недавня еволюція електронної та комп'ютерної інженерії була розроблена у широкій дисципліні, охоплюючи технології, критичні для зростання економіки знань.

В цю захоплюючу дисципліну потрапляють мережі, бездротовий зв'язок, обробка мультимедійних сигналів, мікроелектроніка, мікропроцесори, дизайн IC, оптоелектроніка, технології відображення, управління та робототехніка. Розширений тренінг у цих сферах відкриває величезні можливості для кар'єри в обробній промисловості, бізнесі, уряді та університетах у всьому світі.

Мета департаменту полягає в підготовці студентів до того, щоб вони стали провідними вченими, інженерами з високим рівнем кваліфікації та менеджерів продуктів у постійно мінливому світі високих технологій.

Кандидатська грамота забезпечує тих, хто бажає продовжувати свою кар'єру в галузі передових досліджень та розробок в галузі промисловості та наукових досліджень та викладання в університеті. Це підкреслює підготовку в оригінальному мисленні та самостійному дослідженні. Студенти повинні успішно закінчити курсові роботи та тезу про значні оригінальні дослідження.

Дослідження Foci

Дослідження Департаменту зосереджено на шести стовпових областях:

Твердотільна електроніка та фотоніка

Теми, пов'язані з мікроелектронікою, наноелектронікою, великою площею електроніки, електроенергією та енергоефективними електронними пристроями, високошвидкісною електронікою, напівпровідниковими матеріалами, пристроями та технологією виготовлення, мікроелектромеханічними системами (MEMS), дисплеями, оптоелектронікою, органічними світловими ефірами Діоди (OLED), твердотільне освітлення, рідкокристалічні дисплеї, рідкокристалічна фотоніка, кремнієва фотоніка, оптичні комунікації та з'єднання, сонячні елементи, епітаксія сполучних напівпровідників за допомогою MOCVD.

Інтегральні схеми та системи

Теми, пов'язані з проектуванням інтегральних мікросхем цифрових, аналогових та змішаних сигналів (IC), дизайном VLSI, вбудованими системами, мережею на мікросхемах та багатопроцесорними системами на мікросхемах, схемами та моделями систем та інструментами перевірки. Розширені теми включають в себе IC і системи мікрохвильової хвилі, перетворювачі даних, керування живленням, високошвидкісну оптичну передавач-передавач, зображення та біомедичні сенсори, обробку сигналів та системну архітектуру, автоматизацію проектування, комп'ютерну архітектуру, реконфігуровану систему та обладнання / Програмне забезпечення Codesign.

Бездротові зв'язки та мережа

Теми, пов'язані з фізичним рівнем, обробкою сигналів, теорією кодування та інформації, мережею, а також нової архітектури для наступного покоління бездротових комунікацій 5G, масивних мереж MIMO і Cloud Radio Access, управління перешкодами, гетерогенні мережі, зелені комунікації, тактильні бездротові системи для типу машини (MTC), Device-to-Device (D2D) та мультимедійні комунікації, інтеграція теорії керування та бездротового зв'язку, дисплей-смарт-мобільний зв'язок та взаємодії, теорія та програми кодування мережі, багатоканальна стохастична оптимізація, розподілені алгоритми та оптимізація, Big Системи даних, соціальні медіа та кіберфізичні та соціальні обчислювальні системи, самоорганізовані мережі, хмарне обчислення та віртуалізація.

Біомедична інженерія

Теми, що стосуються медичної візуалізації, біомедичної оптики та біофотоніки, нейроінженерії, медичної електроніки, біоінформатики / обчислювальної біології та біомедичних мікроприладів та BioMEMS.

Контрольні та робототехнічні системи

Теми, пов'язані з контролем та оптимізацією (в тому числі теорія системи, теорія оптимізації, виявлення та оцінка, фінансові системи, мережеве відстеження та управління), робототехніка та автоматизація (в тому числі робочі на базі UAV, робототехніки наступного покоління, медичні / медико-санітарні робототехніка та автономні системи) .

Сигнал, інформація та мультимедіа обробка

Теми, пов'язані з обробкою цифрових сигналів відео, 3D, зображення, графіки, звуку, мови, мови, біомедичних даних, фінансових даних та мережевих даних. Конкретні теми включають: Захоплення сигналу, Підготовка, Стиснення, Трансформація, Відтворення та візуалізація, Аналіз даних, Теорія інформації, Помилка корекції, Криптографія, Комп'ютерне бачення, Розпізнавання образів, Автоматичне вивчення, розуміння мови, Переклад, Підсумок, Витяг, Багатомовний та Мультимедійний -Модульна обробка та вбудовані системи.

students

Нанотехнологічна концентрація

Нанознавство та технології стали однією з найбільш помітних і швидко зростаючих міждисциплінарних дослідницьких напрямків. Науково-технічні та науково-технічні дослідження, починаючи від наноструктурованих матеріалів до наноелектроніки, охоплюють різні області багатьох дисциплін, таких як медицина та охорона здоров'я, аеронавтика та космос, екологічні дослідження та енергетика, біотехнологія та сільське господарство, національна безпека та освіта. Спільна програма післядипломної освіти в галузі нанознавства та технологій , ініційована науково-технічними школами, може забезпечити довготривалу підтримку наших поточних досліджень та тренінгів, а також розвитку технологій та комерціалізації. Завдяки різноманітному, багатопрофільному характеру нанотехнологій, його дослідження та навчання можуть бути краще інтегровані в різні дисципліни. Мета концентрації полягає в тому, щоб забезпечити "студентів" необхідними знаннями в тих сферах, на яких вони хочуть зосередитись.

HKUST" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/47/47008_W2302_02_559_Lowres.JPG" alt="HKUST" />

Інформація про програму на 2020/21 готується о

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • здобув ступінь бакалавра із підтвердженим результатом визнаних результатів діяльності визнаного закладу; або представлені докази задовільної роботи на рівні післядипломної освіти на повній основі щонайменше один рік або на неповний робочий день принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • Переглянуто TOEFL-тестовий тест 60 (загальна оцінка за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
  • IELTS (Академічний модуль) Загальна оцінка: 6,5 та Усі підрейтини: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Терміни подання заявки

Будь ласка зверніться до

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Згорнути