Кандидат електротехніки

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Школа електроніки, електротехніки та обчислювальної техніки (EEECS) прагне підвищити ефективність використання технологій у сфері комунікацій, охорони здоров'я, захисту даних та багатьох інших суміжних областей.

Першочергові дослідження є джерелом життєвого циклу школи, про що свідчить найостанніше вчення про оцінку досліджень (RAE), в якому понад 80% досліджень у школі було визнано найкращим на міжнародному рівні.

У школі ми маємо ряд спеціалізованих дослідницьких центрів, включаючи Глобальний дослідницький інститут, що спеціалізується на кібербезпеці, бездротових і наукових даних, Інституті електроніки, зв'язку та інформаційних технологій (ECIT) і Центрі інтелектуальних і автономних виробничих систем.

Наразі школа має понад 100 кандидатів наук. студенти з 40 країн світу, і тому користується багатьма перевагами, які приносить цьому дослідницькому співтовариству. Багато кандидатів наук. студенти залучають стипендії та доповнення до поповнення. І магістр, і доктор філософії. Програми надають нашим студентам можливість придбати широку підготовку з методів дослідження.

Режим навчання / тривалість

Реєстрація здійснюється на денній або заочній формі під керівництвом наглядової групи, призначеної університетом. Ви повинні будете подати дисертацію в кінці трьох років реєстрації на денну форму для повної зайнятості, або два роки для MPhil (або еквівалент на неповний робочий день).

Електричні

Професійні акредитації

ECIT об'єднує в одній будівлі міжнародно визнані дослідницькі групи, що спеціалізуються на ключових напрямках передових цифрових та комунікаційних технологій.

Промислові посилання

CSIT об'єднує дослідних фахівців у додаткових галузях, таких як безпека даних, системи мережевої безпеки, бездротові системи безпеки, інтелектуальні системи спостереження; і служить національною точкою відліку для передачі знань у цих областях.

Дослідження енергетичних та енергетичних систем зосереджені на проблемах, пов'язаних з розподіленими джерелами енергії та їх інтеграції в електричні мережі. Кластер є членом Академії енергетики IET і є головним співробітником з дослідження всіх островів.

SoCaM присвячена розробці передових, інтегрованих, високошвидкісних бездротових і парних заходів у високочастотній електроніці, системі на чипі, сигналах і системах і цифровій обробці сигналів, а також для бездротового зв'язку Gigabit / sec.

Кар'єрні перспективи

Вступ

Для отримання додаткової інформації про кар'єрні можливості на Ph.D. прохання звертатися до факультету інженерно-фізичних факультетів з питань рекрутингу студентів на askEPS@qub.ac.uk.

Наші радники - у консультації з Школою - будуть раді надати додаткову інформацію про вашу область дослідження, можливі перспективи кар'єри та ваше застосування.

Структура курсу

Доктор філософії присуджується за оригінальні дослідження в темі, обраній студентом. Ph.D. дослідження можуть проводитися на повній (3 роки) або неповний робочий день (6 років).

Студенти-дослідники призначаються як первинний і вторинний керівник, який керуватиме ними у своїх дослідженнях.

Вхідні вимоги

Випускник

Мінімальна академічна вимога для вступу до програми дослідження ступеня, як правило, є ступенем вищої кваліфікації другого класу від постачальника послуг у Великобританії або ROI, або еквівалентну кваліфікацію, прийнятну для університету. Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до школи.

Міжнародні студенти

Інформацію про міжнародні кваліфікаційні еквіваленти, будь ласка, перегляньте конкретну інформацію для своєї країни.

Англійська мова вимоги

Необхідно мати свідчення 6,0 балів IELTS * з не менше 5,5 у будь-якому компоненті (* прийнятому протягом останніх 2 років).

Міжнародні студенти, які бажають подати заяву до Королівського університету в Белфасті (і для яких англійська мова не є їхньою першою мовою), повинні мати можливість продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою, щоб повністю скористатися своїм курсом навчання або дослідження. Громадяни, які не є членами ЄЕЗ, повинні також задовольняти вимоги імміграції до Великобританії щодо віз та імміграції (UKVI) щодо англійської мови для візових цілей.

Якщо вам потрібно вдосконалити знання англійської мови перед вступом до цієї програми, INTO Queen's University Belfast пропонує широкий спектр курсів англійської мови. Ці інтенсивні та гнучкі курси призначені для поліпшення вашої англійської мови для вступу до цього ступеня.

  • Академічний англійська мова: інтенсивний курс англійської мови та навчання для успішного навчання в університеті на ступені
  • Передсесійний англійська: короткий інтенсивний курс академічного англійської мови для студентів, які починають програму отримання диплома в Королівському університеті в Белфасті і які повинні вдосконалити свою англійську мову.
Останнє оновлення Березень 2019

Про навчальний заклад

Королівський університет Белфаст є одним з провідних університетів у Великобританії та Ірландії з видатною спадщиною та історією.Заснований у 1845 році як Королівський коледж у Белфасті, ми стали неза... Детальніше