Кандидат зі стратегічного управління людськими ресурсами

Загальні відомості

Опис програми

Мета цієї кваліфікації - розвинути розширену компетентність студента в розробці та розробці організаційних втручань та процедур. Кваліфікація дозволить студентам виконати лідерську роль та застосувати критичний та науковий підхід до виконання та змін. Це структурована дослідницька програма з науково-дослідними завданнями та застосуванням досліджень на практиці як основа для завершення дипломної роботи.

Правила доступу

Відповідна ступінь магістра, що застосовується для доступу до кандидата наук. ступінь. Студент повинен закінчити модуль з відзнакою Методології досліджень (NQF Рівень 8 або 9), що проводиться як частина ступеня. Студенти зобов’язані відвідувати та проходити модуль з методології досліджень, запропонований кафедрою. Обмеження чисельності студентів може потребувати процесу відбору, який складається з співбесіди, психометричного тестування та пропозиції щодо дослідження.

Навчальна програма / Навчальна програма за сумісництвом

Кваліфікація повинна складатись протягом мінімального періоду двох років та максимального періоду чотирьох років для студентів денної форми навчання, а мінімальний період - два роки та максимум п'ять років для студентів, які заочно навчаються, за затвердженою темою . Застосовуються також академічні положення про кваліфікацію докторів.

Час дослідження: 100%

* Вимога про присвоєння цієї кваліфікації передбачає, що студенти, подаючи свою традиційну дисертацію, подають статтю для можливої публікації.

CUsai / Pixabay

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

Зв'язатися

Пан Натаніель Мудзунга
Тел: 011 559 2522
Електронна пошта: nathanielm@uj.ac.za

Пані Шарлін Елофф
Тел: 011 559 2033
Електронна пошта: celoff@uj.ac.za

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути