Кандидат з обстеження кількості

Загальні відомості

Опис програми

Мета кваліфікації:

Обстеження кількості є головними гравцями будівельної галузі, оскільки вони відіграють значну роль в управлінні будівельним бізнесом. Зростаюча складність будівельного процесу вимагає високих інженерних та управлінських навичок. Сьогодні планування, проектування, калькулювання витрат, управління, будівництво та обслуговування об'єктів потребують більш високого рівня вишуканості та знань, ніж будь-коли раніше. Багато здібних професіоналів та науковців не можуть заповнити керівні посади на високому рівні в будівельній галузі через брак управлінської освіти та досвіду.

Метою програми є розвиток інтелектуала з розвиненою здатністю виробляти дослідження обстеження кількості, яке має на меті додати знання та зростання в цьому конкретному секторі. Однією з головних цілей цього процесу є розвиток прогресивної спроможності проводити міждисциплінарні дослідження кількості оригіналу. Це також сприятиме підходу до навчання протягом усього життя, а також здатності до навчання інших студентів у подібних галузях.

Результати кваліфікації:

Студент повинен вміти:

  • Проаналізуйте та вирішіть проблеми дослідження / розвитку кількісного дослідження (економіка будівництва) оригінального характеру творчо та інноваційно, застосовуючи відповідні передові фундаментальні знання наук про управління будівництвом у обраній галузі досліджень.
  • Плануйте та керуйте науково-дослідними проектами, демонструючи фундаментальні знання, розуміння та розуміння принципів, методологій та концепцій, які становлять соціально відповідальну (перед місцевими та іншими громадами) будівельну наукову розробку / розробку / управління в обраній галузі дослідницької практики.
  • Плануйте провідні науково-дисциплінарні дослідження, дослідження та / або експерименти оригінального характеру, застосовуючи або розробляючи відповідні теорії та методології, та здійснюйте відповідний аналіз та інтерпретацію даних.
  • Ефективно спілкуватися усно та письмово з конкретними науково-дослідними установами, аудиторією та загалом спільнотою, наскільки вони впливають на дослідження, використовуючи відповідну структуру, стиль та графічну підтримку.
  • Застосовувати та оцінювати відповідні передові міждисциплінарні методи дослідження, навички, інструменти та інформаційні технології ефективно та критично у дослідженні / розробці «Кількість обстежень» (економіка будівництва) та виявляти розуміння та готовність брати на себе відповідальність за вплив досліджень / розробок діяльність щодо суспільства та навколишнього середовища.
  • Застосовуйте синтез компонентів, систем, робіт, продуктів чи процесів як сукупність суміжних систем та оцінюйте їх соціальний, правовий, медичний, безпечний та екологічний вплив та переваги, у разі необхідності, у вибраній галузі міждисциплінарних досліджень.
  • Продемонструйте та надайте вказівки, де це можливо, та продемонструйте культурну та естетичну чутливість у різних соціальних контекстах при здійсненні науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт «Кількість».

Даніель Маккаллоу / Unsplash

Вимоги до прийому:

Затверджена ступінь магістра з обстеження кількості (економіка будівництва) або будь-яка дисципліна побудованого середовища або аналогічна затверджена ступінь на рівні магістра.

Тривалість програми:

Повний робочий день: 2 роки / неповний робочий день: 3 роки

Контактні дані:

Ім'я: пані Дуду Каньї / Тел: 011 559 2109 / Електронна пошта: febehd@uj.ac.za

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути