Кандидат комп'ютерних наук та інженерії

Загальні відомості

Опис програми

computer science

Зробіть так, щоб ваш внесок дійсно вважався аспірантом кафедри обчислювальної техніки та техніки . Традиційний alt = "дослідження інформатики охоплює апаратне та програмне забезпечення комп'ютерних систем та їх додатків. Програми комп'ютерних наук в HKUST підкреслюють інтегрований підхід до вивчення комп'ютерів та обчислювальних методів для збору, обробки, аналізу та передачі інформації для підтримки відповідної та корисні програми в сучасному житті.

Комп'ютерна наука все ще є молодою галуззю. Світ лише починає реалізовувати потенціал інформаційних технологій. Департамент та його програми підготують студентів до задоволення хвилюючих завдань, що очікують, і для досягнення нових досягнень у галузі обчислювальної техніки, що сприятиме подальшому прогресу.

Кандидат наук Програма спрямована на розвиток навичок, необхідних для визначення проблем досліджень, пов'язаних з практичним застосуванням, формулювання оригінального плану дослідження, який стосується деяких з цих питань, і самостійно створювати рішення, пов'язані з обчислювальними засобами.

Дослідження Foci

Дослідження Департаменту охоплює багато різних сфер:

Штучний інтелект

Машинознавство, виявлення даних та розпізнавання образів, представлення знань та міркування, робототехніка та розпізнавання активності на основі датчиків, теорія багатоагентних та ігрових процесів, а також обробка мови та мови.

Управління даними, знаннями та інформацією

Широкомасштабне управління даними, моделювання та розподіл, що охоплює обробку веб-запитів, пошук інформації та веб-пошук, видобуток даних, корпоративні системи, високопродуктивні системи управління даними на сучасних комп’ютерах та підтримку баз даних для наукових програм.

Взаємодія людини та комп'ютера

Додаткова реальність, багатоконтактна взаємодія, краудсорсинг, мультимодальне спілкування, ефективний комп'ютер, візуальна аналітика великих даних, інтелектуальний інтерфейс для роботи, електронне навчання, охорона здоров'я та електронна комерція.

Мережеві та комп'ютерні системи

Постійні обчислювальні та сенсорні мережі, однорангове обчислення, мережеві обчислення, високопродуктивні комутатори та маршрутизатори, передача відео та багатоадресная передача, мультимедійні мережі, протоколи MAC для спеціальних мереж, керування веб-кешами, виявлення та захист DDOS та ресурс управління та розподіл в оптичних мережах.

Програмні технології та програми

Інженерія програмного забезпечення, видобування даних для аналізу та налагодження програмного забезпечення, комп'ютерної музики, криптографії та безпеки, інтернет-обчислень.

Теоретична обчислювальна техніка

Комбінаторна оптимізація, методи аналізу продуктивності, обчислювальна геометрія, формальні мови та машини, графічні алгоритми та алгоритмічна комбінаторна теорія ігор.

Візія та графіка

Комп'ютерне бачення, комп'ютерна графіка, медичний аналіз зображень, біометричні системи та обробка відео.

students

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представив докази задовільної роботи на рівні аспірантури на денній основі принаймні один рік або на умовах неповної робочої дати принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Переглянутий тест на передачу паперу TOEFL: 60 (загальна кількість балів для розділів читання, аудіювання та письма)
  • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути