Кандидат комунікацій, нових медіа та культурології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Виклики, з якими ми стикаємось сьогодні - соціальна та екологічна несправедливість, зміни клімату, нестабільна робота, спостереження та зменшення суспільної сфери - великі, складні та багатогранні. Серед багатьох інших аспектів - питання комунікації та культури, які потребують термінового залучення. Кандидат наук. в галузі комунікацій, нових медіа та культурології (CNMCS) - це для творчих студентів, які сприймають складність, люблять складні питання та голодують за інтелектуальні, мистецькі та педагогічні ризики, спрямовані на позитивні соціальні зміни.

Ця програма об'єднує три міждисциплінарні галузі, які всі виникли у спробах зрозуміти та обговорити великі проблеми за допомогою інструментів мистецтва, гуманітарних та соціальних наук: культурологія почалася з спроби артикулювати значення культури за межами привілейованого простору університету, спілкування Дослідження хотіли зрозуміти, як ЗМІ змінюють сучасне суспільство, а нові медіа-науковці та художники хотіли дослідити, як обчислювальна техніка та цифрові комунікації змінюють людські знання та творчість. Кожне з цих напрямків розуміє, що проблеми, з якими ми стикаємось сьогодні, з усіма різноманітними технологічними, економічними, екологічними та політичними наслідками, це, по суті, проблеми спілкування та культури. Навчання читати , критикувати та створювати культуру, засоби масової інформації та спілкування має вирішальне значення для того, щоб бачити речі та робити це по-новому.

Кандидат наук. у галузі комунікацій, нових медіа та культурних досліджень (CNMCS) - це спільна програма між кафедрами комунікаційних досліджень та мультимедіа (CSMM) та кафедрою англійської та культурологічних досліджень (ECS). Наші безлічі додаткових сильних сторін знаходяться в таких сферах, як нове медіа-мистецтво, перформанс, політика, візуальна культура, цифрова культура, музика / звук, гендер і сексуальність, дослідження критичної раси, корінні дослідження, постколоніальні та діаспорні дослідження, транснаціональна культура та міжнародні комунікації, критична екологія дослідження, політична економія, професійне спілкування та аналіз та стратегія ЗМІ. Програма залучає викладачів з CSMM та ECS, а також інших кафедр гуманітарних наук, щоб діяти в якості керівників докторантів CNMCS.

124270_photo-1497015289639-54688650d173.jpgСем Макгі / Unsplash

Вимоги до ступеня

Курсова робота

Студенти програми повинні закінчити 18 одиниць затверджених курсових робіт до кінця другого курсу, у тому числі 4 курси, загалом 12 одиниць, які повинні бути закінчені в 1 році; та два докторські семінари на 3 одиниці, проведені в 1 та 2 році. На розсуд Консультативного комітету програми, студентам, які не мають відповідного досвіду як мінімум у двох з трьох дисциплін програми, потрібно буде взяти 1-2 теорії та курси з методології, пропоновані ECS (CULTR ST 732) або CSMM (CMST & MM 700, 707 та / або 712), як частина 4 курсів, які слід закінчити в 1 році. З дозволу кандидата CNMCS. Консультативний комітет, студенти можуть взяти 3 одиниці факультативів з випускних курсів, пропонованих іншими програмами, ніж CNMCS.

Всебічне обстеження

Студенти програми повинні буде пройти комплексний іспит у галузі передбачуваної дипломної роботи. Це стосуватиметься написання двох статей, польового опитування та тематичної роботи, а також обох усному іспиті. Польове опитування повинно показати широкий досвід у ширшій галузі знань, якою буде займатися дослідження кандидата, тобто одній або декількох сферах комунікаційних досліджень, культурології чи нових медіа / медіа-мистецтв. Документ з теми описує, як дисертація кандидата втручається у вибрані сфери та конкретний внесок, який вона внесе. Обидва документи повинні бути досліджені та написані одночасно кандидатом, мають бути від 25 до 30 подвійних проміжків сторінок у довжину та мають вийти у лютому другого року навчання. Усна експертиза обох робіт відбуватиметься протягом 10 днів з моменту подання. Оцінка кандидата в Комплексному іспиті буде обчислюватися в середньому за балами польового опитування, тематичної роботи та усного іспиту.

Кваліфікаційне досьє

Під час навчання в аспірантурі студенти програми розроблять кваліфіковане досьє за консультацією зі своїм наглядовим комітетом. Можливі компоненти кваліфікаційного досьє, з яких студент заповнить щонайменше шість, включають:

 • Заявка на грант.
 • Презентація доповіді для конференції або бесіди художника.
 • Перегляд та подання статті чи мистецького твору для рецензованої публікації чи виставки в судовому порядку.
 • Пропозиція щодо дослідницької етики.
 • Навчальна програма та виклад філософії викладання.
 • Оп-ед або інший проект перекладу знань (наприклад, блог, вистава, твори мистецтва, веб-сайт, новий медіа-проект тощо).
 • Освіта 750 (пропонується Інститутом лідерства, інновацій та досконалості в навчанні Макмастера Макферсона).
 • Участь у чотирьох семінарах з професіоналізації (академічних чи неакадемічних), які пропонують ECS, CSMM або Гуманітарний факультет.
 • Опублікований огляд книги / огляд виставки в науковому журналі.
 • Проект залучення громад
 • Гість-лекція.
 • Участь в організації конференції.

Робота, завершена як частина вимог до курсу, може бути включена до досьє на розсуд наглядового комітету.

Дисертація

Кандидат виконає дисертацію в одній з наступних форм:

 • Традиційна теза , яка зазвичай становитиме від 200 до 250 сторінок (не враховуючи бібліографії).
 • Дослідження, створення або проект на основі тези, який буде складатися з тіла роботи і письмових коментарів по цій роботі між 100 і 150 сторінками; така дипломна робота може включати дослідження на мистецтві або може включати створення таких предметів, як набори інструментів, соціальні втручання, навчальні майданчики, бази даних, нові медіа-архіви, документальні фільми чи подкасти.
 • Теза з сендвічів , яка, відповідно до Посібника з підготовки дипломної роботи Макмастера, повинна складатися як мінімум з трьох наукових робіт на єдину тему, попередньо опублікованих чи виставлених на виставку, поданих для рецензування або підготовлених до публікації / виставки, але ще не поданих (у CNMCS ці роботи можуть включати статті журналу, що надсилаються для рецензування, або твори мистецтва / ЗМІ / перформансу, що надсилаються на розгляд рішень) ці роботи повинні супроводжуватися суттєвими вступними та заключними розділами, що стосуються методологій, теорій та підходів, які об'єднують та інформують дослідження. Якщо теза «сендвіч» використовується для низки науково-дослідних проектів, студент представить пояснювальну розповідь, яка з'єднує проекти та аргументує їх значення. Типова довжина сендвіч-дипломної роботи складе близько 200 сторінок плюс бібліографія.

Під керівництвом наглядового комітету та своїх колег в рамках 2-го докторського семінару студенти розроблять довгу пропозицію (10-15 сторінок плюс бібліографію), яка повинна бути представлена на затвердження до 30 червня року. До 15 січня року 1 У програмі студенти подають коротку пропозицію (1000 слів плюс бібліографію) щодо дипломної роботи, визначаючи область їх передбачуваного дипломного дослідження, для затвердження Комітету з прийому та рецензування. Пропозиція повинна бути підписана запропонованим керівником та першим читачем. Якщо комітет вважає, що пропозиція потребує подальшого розвитку, студенту буде запропоновано переглянути і повторно подати її протягом трьох місяців.

3 та 4 ступінь ступеня будуть присвячені завершенню дипломної роботи, яку необхідно захистити при усній іспиті.

Вступ до Програми

Кандидат наук. Зазвичай ступінь програми передбачає чотири роки навчання. Вимога про вступ - це ступінь магістра, магістра, міністерства закордонних справ або магістр управління комунікацій (MCM) у відповідній галузі (наприклад, комунікаційні дослідження, культурологія, нові медіа). Ми також вітаємо заявки студентів, які мають ступінь магістра у відповідній галузі (наприклад, музика, цифрові гуманітарні науки, візуальна культура, візуальні та образотворчі мистецтва, соціологія, антропологія, жіночі та гендерні дослідження, англійська мова, філософія, міжпредметні дослідження тощо), які мають зосереджена на дослідницькій роботі програми та може продемонструвати у своїх заявах про те, як їх аспірантура на сьогоднішній день підготувала їх до кандидата наук. у галузі комунікацій, нових медіа та культурології. Хоча студенти повинні мати досвід хоча б в одній із нових медіа, комунікацій або культурологічних досліджень, комітет буде особливо прихильно ставитися до студентів, які продемонстрували вільне володіння двома або більше напрямками програми. Успішний здобувач програми магістратури зі складовою курсової роботи матиме оцінку принаймні A- у двох третинах своїх курсів. Студентам, навчання яких не включає класифіковані курсові роботи, рекомендується подати досьє роботи, завершеної під час їх магістерської програми.

Англійська мова вимоги

Для абітурієнтів, які не мають ступеня після закінчення середньої програми за програмою, мовою навчання якої була англійська, вам потрібно буде надати офіційний запис Тесту з англійської мови як іноземної. Потрібна оцінка TOEFL 600 на паперовому тесті, 250 на комп'ютерному тесті та 100 на Інтернет-тесті. Якщо ви подаєте тест IELTS, потрібна оцінка 7.

Для отримання додаткової інформації перегляньте посилання нижче до випускного календаря випускників McMaster на 2019-2020 роки:

https://academiccalendars.romcmaster.ca/preview_program.php?catoid=39&poid=21306&returnto=8189

Що говорять наші студенти

Дізнайтеся, що говорять наші студенти!

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

McMaster University is located in the city of Hamilton, in the province of Ontario, Canada. We are one of the top 75 universities in the world (Times Higher Education World Rankings 2019), ranked 2nd ... Детальніше

McMaster University is located in the city of Hamilton, in the province of Ontario, Canada. We are one of the top 75 universities in the world (Times Higher Education World Rankings 2019), ranked 2nd in the world for global impact (Times Higher Education Impact ranking, based on the Sustainable Development Goals (SDGs) adopted by the United Nations), and we are the #1 research intensive university in Canada. McMaster is known for our teaching model: a student-centered, problem-based, interdisciplinary approach to learning, a model that has been adopted world-wide. Згорнути