Кандидат математичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Інститут математики Ейнштейна при Єврейському університеті приймає заявки чудових іноземних студентів на здобуття ступеня доктора філософії. програма. Програма спрямована на підготовку вищого рівня майбутніх математиків та пропонує унікально привабливе середовище для навчання та роботи, щотижневі семінари, часті спеціальні цикли лекцій з актуальних тем з математики та науковий обмін із запрошеними дослідниками з Ізраїлю та усього світу, а також найсучасніші тематичні роки та семінари, організовані сусіднім Ізраїльським інститутом перспективних досліджень.

144960_pexels-photo-1467564.jpeg

Структура програми

Вимоги програми такі ж, як і для ізраїльських студентів, зокрема:

 • Курси на загальну суму 12 кредитних балів протягом ступеня (кожен кредитний бал становить приблизно 1 годину на тиждень для семестрового курсу). Курси підвищення кваліфікації будуть пропонуватися англійською мовою.
 • Дисертація (повинна бути подана ближче до кінця ступеня).

Крім того, дослідження будуть дотримуватися певних процедур, визначених науково-дослідним органом. Зокрема, буде призначено науковий комітет, який буде стежити за успіхом студента, до складу якого входять радник та два зовнішні експерти. Протягом перших 18 місяців навчання студент подасть пропозицію щодо дослідження та представить її комітету. Пізніше в ступіні студент представить комітету звіт про хід роботи, і, нарешті, результати дослідження будуть представлені у відомчому семінарі. Після подання дисертації її оцінюють радник та два зовнішні експерти.

Прийом

Заявки можна подавати у будь-який час, проте рекомендується подавати заявки, які розпочнуться в осінньому семестрі, до 31 січня попереднього навчального року. Заявки, подані пізніше, будуть розглядатися в кожному конкретному випадку.

Заявки слід надсилати електронною поштою. Переконайтеся, що рядок теми має форму "Лист заявки на ім’я, ім’я". Електронний лист повинен містити:

 • РЕЗЮМЕ.
 • Офіційні стенограми вашого ступеня магістра.
 • Заява про наукові інтереси (не більше 2 сторінок). Це має бути не пропозиція щодо дослідження, а більше виклад інтересів студента та стану його / її знань про них.
 • Імена трьох потенційних радників з нашого відділу, які допоможуть оцінити кандидата (ця пропозиція не є обов’язковою, і якщо її прийняти, студент може працювати з іншими викладачами). У своїй заяві про наукові інтереси студент повинен наголосити на тому, як пропоноване дослідження співвідноситься із запропонованими потенційними радниками.

Крім того, ваша заявка повинна включати:

 • Два або більше рекомендаційних листів. Автори листів повинні надсилати їх безпосередньо на пошту вище (їх не повинен надсилати заявник!) Із заголовком "Рекомендаційний лист для прізвища, імені". Ми закликаємо Вас звернутися з листом від когось, хто вже спілкувався з нашим відділом раніше.

Фінансова підтримка

Студенти, прийняті до програми, отримають:

 • Стипендія (з додатком для сімей).
 • Повна підтримка навчання.
 • Підтримка витрат на житло.
 • Місцеве медичне страхування.
 • Підтримка подорожей до / з Ізраїлю.

За умови дотримання академічних вимог підтримка надаватиметься протягом трьох років. Існує можливість продовжити підтримку на четвертий рік відповідно до академічних критеріїв.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-20 ... Детальніше

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-205 best out of the top 800 institutions in the 2016-17 Times Higher Education World University Rankings, published by the British magazine Times Higher Education. HUJI was the only Israeli university to place in the world’s top 200 universities in the rankings. Згорнути