Кандидат математичних наук

Загальні відомості

Опис програми

136622_Keystone-Math-MA.jpg

Кафедра математики пропонує програму навчання, що веде до кандидата наук. ступені математики та прикладної математики. Більшість кандидатів наук. студенти також отримують ступінь MS з математики, прикладної математики або статистики в рамках своєї програми.

Області досліджень факультету включають алгебру, алгебраїчну топологію, аналіз, диференціальні рівняння, дискретну математику, геометрію, математичну біологію, ймовірність та статистику, а також недавні кандидати наук. студенти працювали в кожній із цих областей.

Основні моменти програми

  • Наш факультет дуже співпрацює, і студенти мають можливість працювати один на один з викладачами.
  • Аспіранти беруть участь у семінарах у наших дослідницьких областях та організовують Семінарський аспірант міжколеджів з математики.
  • Студентам надаються численні можливості отримати досвід викладання.
  • Нещодавні випускники отримали посади в докторантурі та коледжах в коледжах та університетах, а також посади в уряді та промисловості.

Ph.D. з математики

План роботи для к.т.н. ступінь включає Комплексний іспит, описаний вище, та кваліфікаційні іспити. Кандидат наук студенти з математики всі здаватимуть кваліфікаційний іспит у тих самих двох областях, алгебра та реальний аналіз, протягом двох років. Студенти доктора філософії в Прикладній програмі буде проводитись паралельна політика та перевірена на двох різних областях: Статистика та Прикладна ймовірність для студентів у трековій статистиці та Аналіз та Диференціальні рівняння для студентів у треку прикладної математики. Крім того, від кожного студента буде потрібно підготувати письмовий план додаткової розширеної курсової роботи та істотного читання науково-дослідних статей.

Поглиблене вивчення теми також буде потрібно на третьому курсі. Загальний іспит, в якому кандидат описує дисертаційну програму, а докторська дисертація та її захист завершують роботу доктора філософії. ступінь. Студент, що вступає до Lehigh без ступеня магістра, повинен взяти 72 заліки, включаючи принаймні 48 кредитів звичайного курсу (тобто не дисертаційні кредити). Зазвичай ці студенти отримують ступінь магістра під час своєї роботи. Студент, який вступає до Lehigh зі ступенем магістра, повинен взяти 48 кредитів, включаючи щонайменше 18 кредитів звичайного курсу (тобто не дисертаційні кредити).

Опис програм

Кафедра пропонує програми навчання, що ведуть до MS та докторантури. ступенів з математики, MS та доктор наук. ступенів з прикладної математики та ступінь MS зі статистики.

Магістерські програми вимагають 30 кредитних годин аспірантури, принаймні 18 годин на рівні 400. До шести годин може бути замінено дисертацією. Курси обираються за консультацією з викладачем факультету або членом Вищого комітету кафедри.

Докторські програми вимагають як мінімум 72 кредити аспірантури, які перевищують ступінь бакалавра. Студенти, які здобули ступінь магістра в іншій установі, повинні зареєструватися як мінімум 48 кредитних годин аспірантури.

Спочатку курси обираються за консультацією з викладачем факультету або членом Вищого комітету кафедри. Після виконання всіх вимог кафедри, необхідних для вступу в кандидатуру, план навчання керується консультантом студентської дисертації та докторським комітетом. Аспірант, який навчається денний день, зазвичай реєструється протягом 9 кредитних годин на семестр. Студент, який закінчив мінімальні кредитні курси до ступеня, зазвичай реєструється лише за 3 кредити на семестр і подає форму повного робочого часу кожен семестр при реєстрації. Якщо студент подав заявку і був допущений до докторської кандидатури (це кілька вимог, включаючи деякі документи), то студент зазвичай реєструється за 1 кредит "Забезпечення кандидатури". Для отримання більш детальної інформації щодо правил та вимог (включаючи терміни), студенти повинні проконсультуватися з Посібником для випускників коледжу мистецтв та наук та з каталогом Lehigh University .

Вхід

Вступ відкрито: літо / осінь / весна

Кінцевий термін огляду на розгляд заявок: 15 липня

Кінцевий термін розгляду фінансової допомоги: 1 січня

Весняний термін розгляду заявок: 1 грудня

Літній термін розгляду заявок: 30 квітня

Контактна інформація

Роберт Ніл, випускник директора
Електронна пошта: robert.neel@lehigh.edu
Номер телефону: (610)758-5531

Вимоги до прийому

  • 2 обов'язкових листів.
  • Настійно рекомендуються бали тестування GRE.

Міжнародні заявники

Міжнародні абітурієнти зобов’язані продемонструвати знання англійської мови, рівні рівних вимогам студентів, які шукають ступінь. Усі міжнародні претенденти, рідна мова яких не є англійською, повинні скласти тест TOEFL та подати бали.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути